sokol-vrany.cz > Sokol Vraný - Novoměstský Kladno 4:5p

Sokol Vraný - Novoměstský Kladno 4:5p

2.11.2019

V domácím utkání 11. kola, jsme nastoupili proti týmu z poloviny tabulky, Novoměstský Kladno.

Začali jsme velmi aktivně, přesto to byly hosté, kdo otevřel skóre zápasu. 5. Horský

My jsme srovnali ve 24. minutě Jeřábkem. Měli jsme několik pěkných akcí, také hosté se dostali do 2 úniků, ale skvěle zachytal Izera.

Do poločasu se šlo za nerozhodného stavu.. 1:1

Druhý poločas jsme opět začali aktivně a povedlo se nám jít do vedení ranou Kejvala. 54.

Hosté ale během 5 minut dokázali opět srovnat Kovaříkem. 59.

My jsme stále hráli aktivně a dokonce jsme šli do 2 brankového vedení zásluhou Adamuse a Nejmana.

Adamus, který ze 40 metrů nastřelil míč na branku a golman si ho srazil do brány. 3:2 67.

Nejman dorážel v brankovišti. 4:2

Hosté se ale nevzdali a v infaktové závěru  dali kontaktní gol po standartce: 4:3, a o 4 minuty později dokonce srovnali na 4:4, Opět po standartce. 82. Hovorka, 86 Horský

Škoda, že jsme toto utkání takto pustili v samém závěru..

V penaltovém rozstřelu jsme první dva pokusy neproměnili a to znamenalo zázračné 2 body pro hosty.