platformy ke sledování
Jaká sociální platforma je nejlepší ke sledování dění v našem fotbalovém klubu?

sokol-vrany.cz > Baník Libušín B-Sokol Vraný 7:3

Baník Libušín B-Sokol Vraný 7:3

6.8.2019

V prvním utkání v okresním přeboru jsme jeli do Libušína.

Ačkoliv v lehce oslabené sestavě, tak jsme byly plni odhodlání a zvědaví, co nová sezóna přinese.

Naopak tým domácích byl posílen několika hráči z Áčka, včetně 2 bývalých hráčů Vraného Kaválka a Abrháma.

Domácí začali aktivně a nastřelili hned v úvodu břevno Kaválkem. My jsme se ozvali samostatným únikem na branku, bohužel bez gólu.

Skóre utkání otevřel po standartní situaci Kaválek. My srovnali dorážkou standartní situace Fedrhancem.

Mach pak běžel sám na golmana, obhodil si ho a ten ho podrazil.. stačilo dorazit do prázdné. Všichni Vranští viděli jasnou červenou, bohužel rozhodčí odpískal pouze standartku a tasil pouze žlutou..

Domácí dali do poločasu 2 goly Kaválkem a šlo se do kabin za stavu 3:1 pro domácí.

Druhý poločas jsme měli několik slybných šancí, ale goly dávali pouze domácí. Křenkem a Lucidem dali další dvě branky a zdálo se, že je rozhodnuto.

Jenže naši po krásném solu a chladnokrevné přehození golmana Košťákem snížili. Pak se přidal i střídajích Paur a hlavou doklepnul míč do Branky. Poté jsme měli další 2 úniky na branku domácích, ale nepotrestali jsme to. A když Fedrhanc krasnou střelou orazítkoval pouze břevno, zdálo se, že bychom mohli s výsledkem ještě něco udělat.

Ale Kaválek přidal ještě 6.gól a pak zařídil penaltu a bylo po zápase.

Sestava:

Izera