platformy ke sledování
Jaká sociální platforma je nejlepší ke sledování dění v našem fotbalovém klubu?

sokol-vrany.cz > Sokol Vraný - Slavoj Pozdeň 4:5PP

Sokol Vraný - Slavoj Pozdeň 4:5PP

21.9.2019

K dalšímu domácímu zápasu jsme přivítali na našem stadionu tým Pozdně. Který se 6 body byl favoritem utkání.

My jsme začali velice aktivně, ale byli to hosté, kteří údeřili první a Hadrikou v 16. minutě otevřeli skore zápasu. Po minele golmana a stopera se dostal k dorážce balonu a nemílil se.

My jsme srovnali podobnou chybou golmana Fedrhancem v 31. min.

Kejval o minutu později z rohu překvapil golama a přímou střelou na zadní tyč nedal hostujícímu brankáři šanci a šli jsme do vedení.

Pak napřáhl z dálky Luka a opřel parádní střelu do břevna.

Do konce poločasu branka už nepadla a šlo se do kabin.

Druhý poločas jakoby jsme zůstali hlavama ještě v kabině a hned po minutě hosté srovnali utěšenou střelou z poza vápna Petžílkou.

Parádní akcí Štěpánka z 53.min, kdy si z našich obránců udělal kužely a obstřelil golmana se hosté dostali opět do vedení.. 2:3!!

My jsme o chvilku později opět srovnali stav zápasu na 3:3, pěknou ranou z vnitřku vápna. Gažák 59. min

Po krásněm úniku do vápna byl v 65. minutě faulován Luka. Fedrhanc opět otočil vývoj utkání na naší stranu. 4:3

V 70. minutě se prosadil a to hlavou z rohového kopu Hadrika a bylo opět srovnáno.

A když ke konci zápasu, po krásné akci, neproměnil Koukolíček parádní tutovku, šlo se na penalty.

V těch se hosté nemílili a z naší strany se neprosadil Adamus. Hosté brali druhý bod.

Izera

Adamus, Liška, Soudek, Košťák,