Anketa

jaro
Celkem hlasů 58
Nyní nás čekají dva venkovní zápasy v Rakovníku a Švermově. Poté se budeme loučit se sezónou dvěma domácími zápasy v řadě. První z nich bude 11. června od 13:00 Libušín. Dorazíš zafandit Vranejm koním?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - SK Lhota

Preview: TJ Sokol Vraný - SK Lhota

19.5.2023

Po posledním venkovním debaklu si doma budeme chtít napravit reputaci a po delší době zase udělat tři body - tentokrát do Agros Arény zavítá SK Lhota.

Se Lhotou jsme na podzim sehráli dopolední utkání, které žádnou velkou kvalitu nepřineslo. Rozešli jsme se smírně 1:1, kdy náš jediný gól dal Jeřábek. Do zápasu jsme šli se značně pozměněnou sestavou a na lavici chyběl trenér Cimrman, kterého zastoupil oblíbený Pavlik "Zinčenko" Hanzlík. Do análů utkání se zapsal taktéž Růžička, který dostal svou první červenou kartu v této sezóně. Soudě podle jarní formy našeho nedělního soupeře musíme konstatovat, že v zápasech Lhoty nepadá mnoho branek - až na čestnou tuchoměřickou výjimku, která Lhotě nasázela branek rovnou devět. Jinak ale Lhota od začátku jara vytěžila tři těsné výhry 1:0 nad Zavidovem, Lubnou a také 2:1 nad béčkem Hostouně. Krom porážky 9:0 s Tuchoměřicemi padla Lhota 2:1 v Roztokách, 1:0 ve Švermově a 0:1 s Libušínem. V Rakovníku uhráli lhotští fotbalisté remízu 1:1. V tabulce se drží na 11. místě s pouhou tříbodovou rezervou na dvanácté Roztoky, tudíž budou jistojistě chtít udělat nějaké body v nedělním klání stejně jako my. Asi nebude žádným překvapením fakt, že Lhota zatím nastřílela nejméně gólů v celé soutěži, avšak inkasovala jich o pět méně než my. 

Naši hráči tento týden konečně po delší odmlce dobře a kvalitně potrénovali, což samo sebou zvýšilo morálku v kabině. Po příšerném výkonu i výsledku z minulého týdne mají všichni motivaci tento laps napravit a porvat se o tři body na domácím svatostánku, kde jsme v letošní sezóně ještě neprohráli. V našich domácích zápasech padá hodně gólů, takže jsme zvědaví, zda budeme v tomto trendu pokračovat, nebo nás defenzivní hra Lhoty po mourinhovsku ubetonuje stejně jako včera AS Řím Leverkusen.

Srdečně zveme všechny fanoušky vranského fotbalu, aby přišli podpořit naše hráče a dotáhli je k zisku třech bodů. Výkop tradičně v neděli v 17:00.

Přejeme hezký víkend.

#VranýKoně

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Tuchoměřice   69
     2.SK Baník Libušín  56
     3.SK Braškov  43
     4.FK Hředle  42
     5.TJ Sokol Vraný   40
     6.SK Lány  39
     7.Sokol Hostouň "B"  33
     8.TJ Baník Švermov  32
     9.FC 05 Zavidov  31
   10.TJ Sokol Mšec  28
   11.SK Lhota  22
   12.TJ Tatran Rakovník  18
   13.TJ Roztoky  17
   14.TJ Baník Lubná  11


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie