Anketa

Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - SK Lhota

Preview: TJ Sokol Vraný - SK Lhota

19.5.2023

Po posledním venkovním debaklu si doma budeme chtít napravit reputaci a po delší době zase udělat tři body - tentokrát do Agros Arény zavítá SK Lhota.

Se Lhotou jsme na podzim sehráli dopolední utkání, které žádnou velkou kvalitu nepřineslo. Rozešli jsme se smírně 1:1, kdy náš jediný gól dal Jeřábek. Do zápasu jsme šli se značně pozměněnou sestavou a na lavici chyběl trenér Cimrman, kterého zastoupil oblíbený Pavlik "Zinčenko" Hanzlík. Do análů utkání se zapsal taktéž Růžička, který dostal svou první červenou kartu v této sezóně. Soudě podle jarní formy našeho nedělního soupeře musíme konstatovat, že v zápasech Lhoty nepadá mnoho branek - až na čestnou tuchoměřickou výjimku, která Lhotě nasázela branek rovnou devět. Jinak ale Lhota od začátku jara vytěžila tři těsné výhry 1:0 nad Zavidovem, Lubnou a také 2:1 nad béčkem Hostouně. Krom porážky 9:0 s Tuchoměřicemi padla Lhota 2:1 v Roztokách, 1:0 ve Švermově a 0:1 s Libušínem. V Rakovníku uhráli lhotští fotbalisté remízu 1:1. V tabulce se drží na 11. místě s pouhou tříbodovou rezervou na dvanácté Roztoky, tudíž budou jistojistě chtít udělat nějaké body v nedělním klání stejně jako my. Asi nebude žádným překvapením fakt, že Lhota zatím nastřílela nejméně gólů v celé soutěži, avšak inkasovala jich o pět méně než my. 

Naši hráči tento týden konečně po delší odmlce dobře a kvalitně potrénovali, což samo sebou zvýšilo morálku v kabině. Po příšerném výkonu i výsledku z minulého týdne mají všichni motivaci tento laps napravit a porvat se o tři body na domácím svatostánku, kde jsme v letošní sezóně ještě neprohráli. V našich domácích zápasech padá hodně gólů, takže jsme zvědaví, zda budeme v tomto trendu pokračovat, nebo nás defenzivní hra Lhoty po mourinhovsku ubetonuje stejně jako včera AS Řím Leverkusen.

Srdečně zveme všechny fanoušky vranského fotbalu, aby přišli podpořit naše hráče a dotáhli je k zisku třech bodů. Výkop tradičně v neděli v 17:00.

Přejeme hezký víkend.

#VranýKoně

Loading...

fotbalový klub Sokol Vraný

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Dobrovíz  33
     2.Mšec - Nové Strašecí  26
     3.FC Čechie Velká Dobrá   23
     4.AFK Libčice  22
     5.SK Lány  22
     6.TJ Sokol Vraný   21
     7.FC Slavoj Kladno  21
     8.SK Braškov  16
     9.FK Hředle  16
   10.SK Lhota  15
   11.SK Baník Libušín  11
   12.TJ Baník Švermov  7
   13.FC 05 Zavidov  5
   14.Sokol Hostouň "B"  4


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie