sokol-vrany.cz > ZRUŠENO!! Preview: AFK Lužec nad Vltavou - TJ Sokol Vraný

ZRUŠENO!! Preview: AFK Lužec nad Vltavou - TJ Sokol Vraný

10.6.2021

ZÁPAS BYL  BOHUŽEL ZRUŠEN Z BLÍŽE NESPECIFIKOVANÝCH DŮVODŮ. OMLOUVÁME SE.

Máme sice čtvrtek, ale preview našeho nedělního zápasu vám přinášíme už dnes. Náš mančaft na toto klání pocestuje opět mimo Agros Arenu a sice do Lužce nad Vltavou, s kterou jsme odehráli přátelské utkání už během loňské letní přípravy.

Poslední přátelák nám byl snad Babiš dlužen. Omluvenky zraněných hráčů chodí jak na běžícím páse a tento týden zameškalo trénink už několik lidí. Nevesele se jeví i účast na tomto zápase, což se proti celku z 1.B třídy může vymstít. Vezeme se však na vítězné vlně a samozřejmě v ní chceme dál pokračovat, abychom se naladili na příští sezonu.

Dychtivě sledujeme zprávy z ČHMÚ a doufáme, že konec víkendu nepřinese další tropická vedra, jelikož hrát v tom druhý týden v řadě by vážně už bylo snad za trest. Otazníky se vznáší nad startem několika našich borců a otazníky se vznášejí i nad naším soupeřem, protože nemáme žádné ověřené informace o tom, jak si od našeho posledního střetnutí vedli. Pokud rozebereme ale právě tento zápas, tak se dozvíme, že jsme soupeře porazili 3:2 velice ubojovaným výkonem. Byl to sice festival neproměněných šancí, ale hlavní hvězdou tohoto festivalu byli borci z Lužce. Několikrát netrefili prázdnou branku, což byla voda na náš mlýn a my díky dvěma gólům Volfa a jednomu Lišky vyhráli - bohužel nyní ty otazníčky visí nad startem právě těchto dvou fotbalových démonů a zda jeden či druhý nastoupí se rozhodne asi až v den utkání.

Naši čtenáři jsou jistě fotbalovými fajnšmekry a tak jim neuniklo, že zítra 11. června startuje odložené Euro 2020, kde se představí i naše reprezentace. V minulých měsících jsme vám přinesli zprávu, že kouč Šilhavý zvažoval nominaci některých našich hráčů, ale klub to zamítl kvůli tomu, že byli potřeba ve vranských barvách. Letos i širší nominace minula všechny naše koně, poněvadž návrat do fotbalového tempa po covidovém období zabralo delší čas, než byl reprezentační svaz schopný tolerovat. Vraný koně ale nesmutní, jelikož se alespoň budou moci účastnit rozlučky se sezonou, jejíž plánování právě vrcholí a bude to znovu zážitek.

O stadionu soupeře nemůžeme napsat zhola nic, jelikož tam nikdo z nás snad ještě nikdy nehrál. Většinou kolbištěm pro tento duel byla vranská Agros Arena, která ale už druhým týdnem může v klidu odpočívat. S naším redaktorským štábem uvažujeme, že bychom přinesli další díl do rubriky Putování po stadionech, ale zatím je to stále v jednání kvůli mzdovým požadavkům našich "freelancerů". Buď to tedy bude nebo nebude, uvidíme.

Jedenáct hráčských kousků bychom měli na neděli zvládnout dát dohromady, stejně jako každý jednotlivý vranský fotbalista je schopný tam loupnout jedenáct pivních kousků při pozápasovém rozboru. Místo utkání se od Vraného nachází cca 35 km, tudíž rozumíme, že podpořit vaše miláčky může být tentokrát trochu otravné a žrout času. Všímáme si, že naše fanouškovská základna roste i u dřívějšího rivala ve Slaném, avšak i pro vás to není až tak za humny.

Rádi vás všechny zase uvidíme, ale pokud nedorazíte, tak se urážet nebudeme. Poklidný zbytek týdne a hezký víkend.