sokol-vrany.cz > Preview: FK Hředle - TJ Sokol Vraný

Preview: FK Hředle - TJ Sokol Vraný

7.10.2022

Ve stínu nových a nových absencí nás čeká další venkovní utkání, tentokrát jedeme do Traverza Arény na půdu těžkého soupeře do Hředlí.

FK Hředle nejsou snadným soupeřem pouze na fotbalovém hřišti, ale také ve webovém zpravodajství. Doposud je to jediný tým, s kterým jsme se letos setkali, jenž má krásně vedené webové stránky a své fanoušky zásobuje čerstvými informacemi ohledně dění klubu, výsledků a jiných novinek. Díky tomu můžeme pečlivě nahlédnout tzv. pod pokličku a zjistit, co je tento tým, ležící v rakovnickém okrese, zač. Hředle minulou sezónu opanovaly rakovnický okres, který s přehledem vyhrály se 63 body a díky čtrnáctibodové rezervě na druhý Tatran Rakovník B jednoznačně postoupily o patro výš. Skóre 114:36 budí hrůzu až nám vstávají chlupy těsně pod bedry a bude zajímavé sledovat, jak si s útočnou potencí domácích poradí naše obrana s brankářem. Do letošní sezóny B třídy vstoupily Hředle bezbrankovou remízou na půdě Lhoty, aby pak další týden v souboji se starým známým Tatranem naložily svému sokovi devítku. Následovala těsná výhra v Hostouni, remíza doma se Švermovem a těsná výhra v Libušíně. Pak přišla jasná domácí porážka 3:0 s adeptem na postup Tuchoměřicemi a minulý týden Hředle zvítězily v Lubné. Suma sumárum, náš sobotní soupeř okupuje 3. místo v tabulce se stejným počtem bodů jako máme my, a kupodivu vstřelil o tři góly méně než náš tým, což si s jeho proklamovaným střeleckým libidem značně protiřečí. Nicméně také výrazně méně inkasoval než naši borci, a sice pouhých sedm branek, tudíž toto utkání bude vskutku nevyzpytatelné a sázkařům se také jistě ježí chlupy pod bedry i na hlavě.

Náš tým je pod drobnohledem každý týden, takže není asi žádné překvapení, když řekneme, že nám opět popadalo pár hráčů jako mouchy. Už je to vážně asi k smíchu (nebo k pláči?), ale z počátečního předsezónního stavu 28 lidí je nás nyní sotva polovina. A to se modlíme, abychom se všichni zítra sešli a nevypadl opět někdo kvůli jakýmkoliv důvodům. Kostra týmu jakžtakž drží pohromadě a pro náš tým bude velká vzpruha střelecké probuzení Kubíka a dobrá nálada, která panovala tento týden na trénincích - byť hráčů bylo jako šafránu. Zbraně tak v žádném případě neskládáme a do Hředlí se jedeme porvat o vítězství, abychom se osamostatnili na třetím místě soutěže a odrazili ataky našich pronásledovatelů.

Domácí stánek nese název Traverza Aréna a my jsme skutečně zvědaví, zda dokáže konkurovat naší milované Agros Aréně nebo je to pouze nějaká pečlivě vykonstruovaná reklama na výrobu traverz. Před námi od 13:00 hraje doma místní dorost, tak doufáme, že nám hřiště moc neponičí, aby to tam nevypadalo jako včera na Slavii s Kluží.

Těšíme se na zápas a budeme rádi za maximální podporu našich fanoušků. Výkop je již zítra, tj. v sobotu 8. října od 16:00 v Traverza Aréně v Hředlích u Rakovníka.