sokol-vrany.cz > Preview: FK Slovan Kladno - TJ Sokol Vraný

Preview: FK Slovan Kladno - TJ Sokol Vraný

1.4.2022

Další venkovní utkání nás čeká tuto neděli, kdy se od 16:30 představíme na hřišti FK Slovanu Kladno u Sletiště.

Po úspěšně zvládnutém derby náš tým znovu vyjíždí mimo svou domovskou Agros Arenu. Opět zajíždíme na Kladno, kde jsme na podzim odehráli dvě utkání. Na jaře nás čeká pouze jedno a to se bude konat již tento víkend. Kladenský Slovan jsme na podzim doma deklasovali jasně 8:0, který tak odnesl naši krvežíznivost po prohraném zlonickém derby. Bylo by však pošetilé našeho nedělního soupeře podcenit, jelikož ve zbytku podzimu předváděl dobré výkony a zakončil jej na pátém místě. Minulý víkend si Slovan neporadil s kročehlavským SK a propadl se na šesté místo, což ale pro nás vůbec nic nemění.

Na marodku k Volfovi se po předešlém zápase připojil Nerad, který má problémy s kolenem a bude to pro nás citelná ztráta. Doufejme, že se brzy uzdraví a znovu pomůže svým spoluhráčům na hřišti. Jinak naše soupiska vypadá více než slibně a můžeme pochválit hráče za tréninkovou docházku v tomto týdnu, kdy počasí bylo víceméně méněvíce pod psa. Snad nás nebude v neděli čekat aprílové počasí v podobě sněhu nebo padání trakařů, když je dnes ten apríl.

Výkop je naplánován na neděli 16:30 na hřišti Slovanu Kladno u Sletiště. Budeme rádi za jakoukoliv podporu. Přejeme hezký víkend.