sokol-vrany.cz > Preview: SK Baník Libušín B - TJ Sokol Vraný

Preview: SK Baník Libušín B - TJ Sokol Vraný

10.6.2022

Předposlední zápas sezóny a poslední venkovní zápas nás v neděli zavane na hřiště předposledního libušínského béčka, které můžeme v podstatě odsoudit k sestupu.

Náš vzájemný zápas z podzimu dopadl naší jednoznačnou výhrou, kdy jsme béčko Libušína i s několika áčkaři v sestavě rozprášili osmi góly. Jaro začal Libušín famózně, z 5 zápasů si připsal 4 výhry (jednu na penalty) a pouze jednu prohru po penaltovém rozstřelu. Na vlastním hřišti porazili třeba silný Brandýsek a se záchranou to vypadalo nadějně, nicméně od té doby brali body pouze dva za dvě remízy a zbytek byly samé porážky, kdy jim dokonce 9:0 nadělila Pozdeň a Smečno. Na poslední místo mají rezervu dva body, ale do konce sezony se může vše ještě zamotat. Uvidíme, v jaké sestavě nastoupí proti nám. Asi by se nikdo nedivil, kdyby to zrovna na nás posílili stejně jako na podzim (kdy jim to ale nebylo nic platné), navíc teď, když jsme vyvrátili ty úsměvné a lživé fámy o příchodu několika libušínských hráčů do našeho klubu.

My jsme ve středu úspěšně zvládli dohrávku 18. kola s Brandýskem a připsali si další body do tabulky. Hra byla vynikající a rádi bychom na ní navázali i teď o víkendu v posledním venkovním utkání. Bohužel, sestava bude opět trochu promíchaná kvůli četným zraněním. Chceme však do konce jara vyhrát všechny zbývající zápasy a dáme do toho všechno, ať už na hřišti bude kdokoliv. Budeme rádi za vaší podporu na posledním výjezdu této sezóny okresního přeboru.

Výkop v neděli v 17:00.