Anketa

kapr
Celkem hlasů 23
Kapr na Vánoce?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Preview: SK Buštěhrad - TJ Sokol Vraný

Preview: SK Buštěhrad - TJ Sokol Vraný

12.11.2021

Poslední utkání podzimu, jehož původní termín byl po naší dobré vůli a vyhovění soupeři odložen o týden kvůli covidu v buštěhradském mančaftu, se konečně odehraje zítra od 14:00.

Zbytek soutěže odehrál svá utkání v předepsaném termínu minulý víkend a výsledky měly za následek, že jsme se přesunuli na druhé místo tabulky za nyní vedoucí Vinařice, které zvládly svůj souboj se Smečnem. I pouhá remíza nás vrátí zpět do čela, ale my nebereme nic jiného než vítězství a osamostatnění se na špičce soutěže, abychom mohli jít do zimní pauzy s klidem na duši. Jiné cíle bychom mít ani neměli, navíc v zápase se soupeřem z chvostu tabulky a po prodělaném covidu - to ovšem může zavánět silným podceněním, čehož se naši hráči doufejme nedopustí, aby je to nevytrestalo jako už párkrát během podzimu. 

Nevíme v jakém fyzickém rozpoložení bude náš soupeř, ani kolik hráčů má stoprocentně připravených, ale to ani není naše starost. Důležité je, že i přes týdenní prodloužení sezóny se nás na oba tréninky sešlo v požehnaném počtu a my tak měli příležitost řádně potrénovat. Uvidíme jaké budeme mít v sobotním utkání absence, protože různé viry a chřipky v tomto období řádí a ne všichni jsou zcela fit na zápasovou zátěž. Nicméně i tak poskládáme dostatečně silný tým, který tento důležitý zápas zvládne.

Chápeme, že počasí už na fotbalové radovánky moc není a o víkend se většina z vás chystá někam na Svatomartinskou husu, ale pokud budete mít čas, chuť nebo třeba jen pojedete okolo s potřebou natankovat, tak se stavte podpořit vranské hráče v posledním podzimním utkání. 

Přejeme hezký a klidný víkend.

#VranýKoně

Okresní přebor    2021/22

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Vraný   32
     2.SK Vinařice  30
     3.FK Brandýsek  25
     4.SK Slavoj Pozdeň  24
     5.FK Slovan Kladno  23
     6.SK Družec  21
     7.TJ Viktorie Černuc  19
     8.TJ Novoměstský Kladno  18
     9.TJ Sokol Smečno  16
   10.SK Zlonice  14
   11.SK Kročehlavy  14
   12.TJ Sokol Lidice  13
   13.SK Baník Libušín B  13
   14.SK Buštěhrad  11


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie