sokol-vrany.cz > Preview: SK Černčice - TJ Sokol Vraný

Preview: SK Černčice - TJ Sokol Vraný

18.3.2022

Zítra odpoledne nás čeká poslední přátelský zápas a tedy generálka před startem jarní části sezóny - od 14:00 se představíme v Černčicích.

Čeká nás již tradiční soupeř v přípravném období, s kterým jsme naposledy hráli minulé léto a na domácím hřišti jsme utrpěli vysokou porážku. V letošní zimní přípravě jsme ze tří zápasů vyhráli pouze jediný a po dvou porážkách bychom rádi už konečně uspěli. Důležité je se na start jara naladit jak herně, tak i výsledkově, v což všichni doufáme a budeme se snažit zvítězit.

Soupiska ještě stále není kompletní, jelikož některé hráče pořád trápí zranění nebo se po nemoci dostávají zpátky do kondice, tudíž okolnosti nehrají v náš prospěch, ale s tím se musíme popasovat. Utkání opět odehrajeme na přírodní trávě jako minulý týden. Počasí i terén by nám mohl přát.

Mějte fajn víkend.