sokol-vrany.cz > Preview: SK Družec - TJ Sokol Vraný

Preview: SK Družec - TJ Sokol Vraný

22.10.2021

Zítřejší zápas nás zavede do daleké Družce, která nám s jednobodovou ztrátou dýchá na záda, tudíž to bude velice těžký a ostrý souboj.

Začíná nám v podstatě druhý anglický týden, jelikož příští čtvrtek ve státní svátek odehrajeme domácí utkání s béčkem Libušína. Následně v neděli se představíme opět doma a sice v derby proti Pozdni, což bude notně pikantní střetnutí. Během osmi dnů nás tedy čekají znovu tři zápasy, ale nepředbíhejme, jelikož ten první nás čeká již od 15:30 v Družci proti tamějšímu SK.

Po poslední domácí výhře nad Smečnem pár našich hráčů skolila nemoc či zranění, ale i přesto jsme trénovali v početném zastoupení. Několik otazníků nad sobotním zápasem stále visí, ale sestava by se měla ustálit a být konkurenceschopná. A to je dobře, jelikož nás nečeká lehký soupeř. Navíc jeho poslední dva výsledky budí zároveň hrůzu a respekt, poněvadž výhry 9:1 a 8:0 nad Libušínem, respektive Kročehlavami jsou pořádné nálože. Jediné tři prohry v ročníku si Družec připsala s Brandýskem, Pozdní a na penalty se Smečnem, z toho první dvě na domácí půdě, takže to rozhodně není nepřekonatelný soupeř. Víceméně je to starší zkušenější mužstvo doplněné o pár mladých hráčů, což znamená velice nepříjemného soupeře pro náš styl fotbalu. Účast bývalého českého reprezentanta a špičkového fotbalisty Jana Suchopárka asi očekávat nemůžeme, jelikož má plné ruce úspěšné práce s českou jednadvacítkou.

V našem týmu se nic zásadního nejspíš nezmění, pouze do brány se nejspíš vrátí uzdravená stálice Izera a Pustai se tak po minulém výborném výkonu bude moci znovu vrátit k pracovním povinnostem u světa filmu. Opět nás čeká těžký týden, z kterého bychom si rádi odnesli nejvyšší možný počet bodů a budeme rádi, pokud nás přijedete podpořit. Chápeme ale, že Družec je trochu z ruky a tak si především zapiště do diářů naše poslední dva nadcházející domácí zápasy:

Čtvrtek 28. října 14:30 proti SK Baník Libušín B (doma).

Neděle 31. října 14:00 proti SK Slavoj Pozdeň (doma).

Budeme se na vás těšit.