sokol-vrany.cz > Preview: SK Kročehlavy - TJ Sokol Vraný

Preview: SK Kročehlavy - TJ Sokol Vraný

27.9.2021

Druhý zápas ve třech dnech nás čeká už zítra, kdy zajíždíme na hřiště týmu SK Kročehlavy. Výkop je znovu od 16:00.

Po včerejším utkání na Brandýsku máme jen velmi málo času na regeneraci. Po zápase padalo několik tipů od zkušených borců, jak nejlépe dát svému tělu odpočinout a jak ho připravit na další fotbal - lehký výklus, jít si zaplavat nebo vířivka. Každý se připraví podle sebe, ale doufáme, že všichni opravdu připraveni budou. Hřiště našeho soupeře je známé jako letiště, tudíž nás tam čeká další solidní běžecký výkon, za který by se nestyděl ani Tomáš Souček. Zda nastoupí po odmlce i náš "Souček" Matěj Suk je otázkou, poněvadž nevíme, zda už překonal vysoké horečky.

Náš zítřejší soupeř v loňské nedohrané sezóně po sedmi zápasech okupoval průběžné druhé místo se ztrátou jediného bodu za suverénním béčkem Velvar. Letošní ročník ho ale poněkud nachytal na švestkách, jelikož po pěti zápasech má na kontě jedinou výhru a krčí se na předposledním místě tabulky. Důvod tak velkého bodového propadu je nám neznámý, ale je nutno soupeře nepodcenit, aby se nám to hrubě nevymstilo - jako letos na podzim už jednou. Kročehlavy stejně jako my hráli včera od 4, takže oba týmy budou mít naprosto stejné podmínky pro fotbal. Tedy s lehkou výhodou pro domácí Kročehlavy.

Uvidíme v jakém složení se zítra sejdeme, jelikož jak bylo zmíněno v reportu, včerejší zápas se nehrál v rukavičkách a mnoho našich hráčů si ještě teď líže rány. Ale věříme, že nastoupíme v plné palbě a v tomto důležitém zápase dokážeme uspět.

Pokud nemáte co dělat o sváteční den, doražte za námi na Kablovku, kde je výkop od 16:00. Budeme rádi za každý vranský hlas a placák na záda.