Anketa

jaro
Celkem hlasů 58
Nyní nás čekají dva venkovní zápasy v Rakovníku a Švermově. Poté se budeme loučit se sezónou dvěma domácími zápasy v řadě. První z nich bude 11. června od 13:00 Libušín. Dorazíš zafandit Vranejm koním?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Preview: SK Lány - TJ Sokol Vraný

Preview: SK Lány - TJ Sokol Vraný

28.4.2023

O čarodějnice jedeme k dalšímu venkovnímu zápasu, tentokrát na hřiště mančaftu, se kterým jsme na konci zimní přípravy odehráli poslední přípravné utkání před jarem - SK Lány.

Byť se celá republika bude připravovat na pálení čarodějnic, my se budeme chystat k výjezdu do prezidentské obory. Nebo někam k ní. S Lány jsme během této sezóny hráli již dvakrát a vždy vítězně - na podzim doma v mistráku 6:2 po čtyřech gólech Kubíka a dvou kapitána Fedrhance, a ve zmíněné generálce na jaro v půlce března 3:1 po gólech Fedrhance, Kubíka a Hrůnka. Bilanci s nimi máme tedy dobrou díky tomuto ročníku, ale nenechme se oklamat. Zatím náš poslední výjezd na hřiště SK Lány proběhl v květnu 2019 s diametrálně odlišnou sestavou při naší poslední účasti v 1.B třídě a nedopadlo to pro nás dobře - odvezli jsme si šílený debakl 10:2. Takovou nálož nedostal v soutěži snad nikdy nikdo a pravdou je, že jsme se s valníkem museli dvakrát do Lán vracet, abychom tu gólovou nadílku vůbec odvezli. 

Hřiště je v Lánech nepříjemné a strašně krátké, alespoň co si pamatujeme. Ideální tedy pro dalekonosné střelce s dynamitem v noze. Lány nezažívají úplně snové jaro a nachází se na 10. místě tabulky s 23 body a s naprosto vyrovnaným skóre 36:36. Jaro lánští borci zahájili remízou 1:1 v Hostouni, poté následovaly tři porážky v řadě - doma dvakrát 1:3 se Švermovem a Tuchoměřicemi a 1:0 v Libušíně - avšak minulý týden zvítězily 5:2 v Lubný. Doma letos ještě nevyhrály a tak budou cílit na první jarní výhru před domácím publikem, čemuž my chceme jednoznačně zabránit.

Náš klub po minulém zápase poskočil na třetí místo soutěže, kde bychom se nějaký čas rádi udrželi - nejlépe do konce sezóny. Předchozí domácí vítězství musíme potvrdit v tomto venkovním zápase, ale uvědomujeme si, že nás nečeká nic lehkého. Koneckonců, ani ten přátelák nebyl nic lehkého a soupeř nás chvílemi přehrával. Po nemoci se vrací střelec Kubík, zda to bude rovnou do základní sestavy, toť otázka. To stejné platí i pro štírka Havlovce, který ve čtvrtek stále ještě se stehy v obličeji absolvoval první trénink. Uvidíme v neděli.

Zanechte nedělních příprav na večerní čáry a doražte podpořit naše chlapce do Lán ke tříbodovému zisku.

Přejeme pěkný prodloužený víkend.

#VranýKoně

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Tuchoměřice   69
     2.SK Baník Libušín  56
     3.SK Braškov  43
     4.FK Hředle  42
     5.TJ Sokol Vraný   40
     6.SK Lány  39
     7.Sokol Hostouň "B"  33
     8.TJ Baník Švermov  32
     9.FC 05 Zavidov  31
   10.TJ Sokol Mšec  28
   11.SK Lhota  22
   12.TJ Tatran Rakovník  18
   13.TJ Roztoky  17
   14.TJ Baník Lubná  11


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie