Anketa

Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Preview: SK Lhota - TJ Sokol Vraný

Preview: SK Lhota - TJ Sokol Vraný

25.8.2023

První výjezd nás čeká tuto neděli, kdy se už v 10:15 představíme v Žilině, kde sídlí tým SK Lhota.

Lhota je dobře známým soupeřem všem týmům, jelikož patří mezi jediný tým široko daleko, který se vyžívá v těchto dopoledních domácích výkopech. Na první pohled nepříjemná skutečnost, na pohled druhý ale možná výhoda, jelikož v tuto hodinu ještě nebudou taková vedra, jaká panují v České republice v posledních dnech. Ve vzájemných loňských zápasech jsme vytěžili 4 body, nejprve jsme loni v říjnu ve Lhotě uhráli v 10 lidech remízu 1:1 po gólu Jeřábka, který před touto sezónou pověsil kopačky na hřebík z nevysvětlitelných důvodů. Červenou kartu dostal ve Lhotě Růžička, který jistě bude chtít své loňské zaváhaní letos napravit a zápas dohrát. Na jaře jsme doma Lhotu roznesli jednoznačně 4:0 díky dvěma gólům kapitána Fedrhance, Hrůnka a červeného hříšníka Růžičky, avšak výsledek neodpovídal předváděné hře, kdy nás velkou část zápasu Lhota přehrávala - doplatila však na své jalové zakončení. 

Tuto sezónu lhotečtí fotbalisté začali domácím zápasem s Velkou Dobrou, kterou nakonec porazili 3:2. Jak si mnozí všimli, i druhé kolo odehraje Lhota před domácím publikem a jistě bude chtít mít po dvou kolech na kontě 6 bodů a do toho náš skalp. Uvidíme, v jaké sestavě na nás Lhota vyběhne, protože se v kuloárech spekuluje o pár posilách, které by měly posílit našeho soupeře ještě před nedělním výkopem.

My samozřejmě chceme navázat na předchozí domácí vítězství a urvat všechny body ve Lhotě, kde se nám minulý rok zápas vůbec nepovedl, a v podstatě jsme celé utkání tahali za kratší konec. Bude zajímavé sledovat, jak si naši hráči oproti loňsku poradí s tímto dopoledním výkopem. Doufejme, že tamější hřiště bude v lepším stavu než minule, kdy to bylo zničené a podmáčené oraniště. 

Nedělní zápas má výkop v 10:15 na adrese Žilina 11, 273 01 Žilina, budeme rádi za jakoukoliv podporu.

#VranýKoně