sokol-vrany.cz > Preview: SK Rakovník - TJ Sokol Vraný

Preview: SK Rakovník - TJ Sokol Vraný

3.3.2023

Druhý zápas nás čeká již zítra v dopoledních hodinách, a sice v 10:00 s SK Rakovník.

Tento zápas provází lehké zmatky. Nejprve byl problém pochopit, že hrajeme na umělé trávě Tatranu Rakovník, ale proti rakovnickému SK. To se na poslední chvíli změnilo a podle nejnovějších zpráv bychom měli zápas odehrát na přírodní trávě na stadionu Zátiší, který se nachází v ulici Otýlie Beníškové 2605. Pokavaď tam není ještě jiné hřiště. Soupeř SK Rakovník nadále platí. Kvůli tomuto zápasu jsme přesunuli i tradiční večerní páteční trénink na umělé trávě ve Slaném na čtvrtek, kdy jsme trénovali v Agros Aréně. Docházka se ale stále nezlepšila.

Rakovničtí mají za sebou již tři přípravné zápasy, ve kterých si připsali výhru, remízu a prohru. Jejich výsledky se však zlepšovaly, neboť první přátelák prohráli 2:0 1:0 s Dobrovízí, následně remizovali 2:2 s Braškovem a nakonec vyhráli 3:0 nad Zavidovem. Jako generálka před ostrým startem 1.A třídy poslouží zápas právě s námi, takže se můžeme těšit na zajímavou konfrontaci se soupeřem hrajícím o soutěž výš než my. Výsledky s dvěma předními účastníky B třídy napovídají, kdo bude v utkání favorit.

Naši soupisku by mělo doplnit pár hráčů, kteří chyběli v prvním přátelském utkání. Někteří však kvůli nemoci nebo dovolené budou chybět. Avšak spíše se dá znovu očekávat poměrně slepovaná sestava. To zjistíme během srazu na zápas, který bude v příjemných 9 hodin ráno.