sokol-vrany.cz > Preview: SK Roudnice nad Labem "B" - TJ Sokol Vraný

Preview: SK Roudnice nad Labem "B" - TJ Sokol Vraný

24.2.2023

Preview: SK Roudnice nad Labem "B" - TJ Sokol Vraný

Zimní příprava běží, tréninková docházka je bídná, a do toho čeká náš tým první přátelský zápas. Naším soupeřem bude opět rezerva Roudnice nad Labem.

Jak je psáno, docházka na tréninky je žalostná a nebýt mladých borců, kteří mají v úmyslu znovuzaložit na Vraném béčko, tak by hráčů asi nikdy nebylo více jak deset. Doufejme, že se to zlepší, protože to už opravdu začíná být dost frustrující, respektive k nasrání.

Zítra od 18:00 odehrajeme první přátelák na umělce v Roudnici nad Labem proti tamějšímu béčku, s kterým jsme se střetli už během letní přípravy. Před půl rokem jsme zápas vyhráli v poměru 8:2, kdy se prosadili Hansl (nyní dlouhodobě zraněný), Jaroš (návrat po zranění), třikrát Kubík (opětovné zdravotní problémy), Nerad (nyní dlouhodobě zraněný), Havlovec a roudnický odchovanec Tajč, jehož forma na podzim nebyla nikterak oslnivá, ale přesto o něj má jevit zájem právě roudnický tým.

Uvidíme, v jakém počtu a v jaké formě se naši borci dostaví na sobotní večerní zápas po pátečním večerním tréninku. Stále mají nějaký čas na regeneraci, přituhovat bude od příštího víkendu, kdy nás čeká dopolední přáteláček už od 10 hodin.

Pokud máte čas a chuť, doražte podpořit naše hráče do Roudnice nad Labem.