sokol-vrany.cz > Preview: SK Slavoj Pozdeň - TJ Sokol Vraný

Preview: SK Slavoj Pozdeň - TJ Sokol Vraný

27.5.2022

Zápas jara je tu! Na utkání dvou nejlepších týmů soutěže zajíždíme na hřiště Pozdně a pokud ho zvládneme, tak můžeme konečně stvrdit náš postup do B třídy.

Byť jsme měli na Pozdeň po podzimu osmibodový náskok, tak jsme věděli, že na jaře naše ambice může ještě solidně potrápit. Svou stíhací jízdu začala dobře a po třech kolech měla stejný počet výher jak my, pak ale přišlo zaváhání na Smečně, které tak doma seklo jak nás, tak i našeho zítřejšího protivníka. Výhru se Zlonicemi orámovala dvě vítězství po penaltovém rozstřelu s Družcí a Buštěhradem, čímž pár bodiků ztratila, aby následně doma Pozdeň nadělila devítku oslabenému Libušínu. Využila tak naší ztráty a bodové manko stáhla na sedm bodů, což mohlo znamenat ještě určité zdramatizování jarního finiše. Minulý týden ale přišla nečekaná ztráta na hřišti Kročehlav, kde pozdeňští prohráli 1:0 a my díky výhře doma s Družcí navýšili náš náskok na deset bodů. Do konce sezóny zbývají čtyři kola a ligová matematika zní jasně: pokud získáme minimálně dva body, tak je rozhodnuto a na prvním místě už nás nikdo nepředběhne. Bude to souboj především útoků, jelikož se utkají dvě nejlepší ofenzivy v soutěži.

Po náročném domácím utkání nám trenér v úterý dopřál volno, abychom si olízali rány a dali se dohromady před těžkou sobotní šichtou. Na čtvrtečním tréninku nás bylo 18 kusů a byl to nesmírně kvalitní trénink, kdy mladá krev jednoznačně přehrála tu starou v modelovém zápasu. Návrat po zranění hlásilo několik hráčů, tudíž jsme na sobotu více než připraveni. Ráno pořádná snídaně, panák olivového oleje, poté lehký oběd (nejlépe syrové maso) a půjdeme si pro postup a vítězství!

Výkop tradičně od 17:00 a budeme rádi za největší možnou diváckou i fanouškovskou podporu, bude to potřeba.

Večer se pak v hospůdce Na hřišti koná mexická párty, na kterou jste všichni srdečně zváni. Členové našeho týmu tam nesmí chybět, především ten, který v Mexiku strávil půl roku svého života.

Přejeme hezký víkend.