sokol-vrany.cz > Preview: SK Zlonice - TJ Sokol Vraný

Preview: SK Zlonice - TJ Sokol Vraný

25.3.2022

Je to tady. Po více jak čtyřech měsících se vrací okresní soutěž a náš tým začne svou jarní část mistrovské sezóny. A hned na začátek nás nečeká nic lehkého - naším soupeřem budou domácí Zlonice.

Tomuto celku máme co vracet, jelikož na začátku podzimu si na nás v naší Agros Areně pořádně smlsli a roznesli nás debaklem 5:1, ke kterému by se nikdo z nás už asi nechtěl vracet. My jsme naštěstí později sezónu překlopili v náš prospěch, zatímco zloničtí se trápili u chvostu tabulky. Zimní přípravu měly oba týmy odlišnou a podle našich zdrojů se našemu protivníkovi dařilo podstatně lépe, kdy poslední přátelák zloničtí fotbalisté vyhráli vysokým rozdílem. To vše je už ale minulostí a uvidíme, jak si oba celky povedou ve vzájemném souboji.

Tabulkově jsme sice favorit, ale to se na hřišti rychle smaže, čehož jsme byli svědky už na podzim. Pro Zlonice toto bývá zápas sezóny, na který se jistě důkladně připraví a sejdou v hojném počtu. Očekáváme i vysokou návštěvnost zlonických ultras, kteří našim borcům nedají nic zadarmo. Toto klání napoví, jak si náš tým povede v jarní části a bylo by dobré (a je celkem nezbytné) začít vítězstvím.

Výkop je v 15:00 na hřišti ve Zlonicích. Budeme rádi, pokud nás naši fanoušci přijdou podpořit a vytvoří bouřlivou kulisu, jakou si toto utkání zaslouží.

Přejeme pěkný víkend.