Anketa

Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Preview: Sokol Hostouň B - TJ Sokol Vraný

Preview: Sokol Hostouň B - TJ Sokol Vraný

3.11.2022

K poslednímu letošnímu podzimnímu venkovnímu zápasu a celkově jedeme na hřiště Sokolu Hostouň, kde poměříme síly s tamějším béčkem.

Rezerva Hostouně patří ke stabilním celkům naší soutěže, kterou hraje už nějakým šestým rokem. Po jejich postupu z okresu do B třídy se náš tým potkal s Hostouní v sezóně 2017/2018, kdy jsme nejprve domácí zápas v září 2017 vyhráli 2:1 - gól tehdy vstřelil Krampera - a následně v dubnu 2018 venku prohráli 3:0 - tento zápas ze současného kádru pamatuje Fedrhanc, Jeřábek, Jaráb, Kubík, Kostovčík, Krampera, Adamus a Hanzlík. Když mluvíme o Hanzlíkovi, tak nesmíme zapomenout na zápas ze září 2018, kdy jsme si z Hostouně přivezli výhru 3:0 a právě Pavka dal památný gól téměř z poloviny hřiště, kdy nachytal domácího brankáře na švestkách. Od té doby už v řece uběhlo hodně vody a vranský Bukayo Saka se přesunul na pozici asistenta trenéra, ale nepochybně si v neděli rád zavzpomíná na asi svůj nejkrásnější gól kariéry. V březnu 2019 jsme na domácí půdě uhráli s hostouňským béčkem remízu a posléze uhráli penalty, což bylo jedno z mála pozitiv na té příšerné sezóně. Od té doby jsme válčili v Okresním přeboru a rezerva Hostouně se pokaždé umístila v 1.B třídě na bedně, tudíž nás nečeká žádný lehký soupeř. Nelze brát v potaz ani ospalejší podzim z jejich strany, kdy se zatím drží na 8. místě s pouhými 15 body za 5 výher. Dvě z nich přišly venku - minulý týden 1:0 v Lubný a v prvním kole 3:2 v Lánech - a tři výhry se uskutečnily na domácí půdě - 4:2 se Lhotou, 6:0 s Roztoky a 5:0 se Švermovem. Pro domácí to bude taktéž poslední zápas na svém stadionu, tudíž se budou chtít se svými diváky rozloučit vítězně a našemu celku jistě zatopí.

Vraný koně nečeká lehký zápas, tím spíš, že hostouňské áčko hraje v neděli od 10:15 na pražské Admiře, a tak se dá očekávat, že proti nám dostanou šanci hráči z lavičky. Do konce roku nám vypadlo pár hráčů, kteří si obnovili zranění a k tomu nás ještě kosí rýmičky a nachlazení, které způsobuje stále přetrvávající babí léto. Do konce sezóny zbývají dva zápasy a tři tréninky, tak to snad už nějak poskládáme. Možnost, že by Hanzlík nazul kopačky a zkusil další wonder goal tu samozřejmě je, ale snad nebude potřeba se k ní uchylovat. 

Pokud máte v neděli čas, tak dorazte podpořit Vraňáky k poslednímu domácímu zápasu do Hostouně - výkop je ve 14:00. A pokud nemáte, tak pošetřete síly a energii na poslední domácí mač, který se v Agros Aréně odehraje v neděli 13. listopadu od 14:00. Soupeřem nám bude Švermov, kterého jsme v posledním přáteláku letní přípravy porazili 5:0, tudíž bude na co navazovat.

#VranýKoně 

Loading...

fotbalový klub Sokol Vraný

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Dobrovíz  33
     2.Mšec - Nové Strašecí  26
     3.FC Čechie Velká Dobrá   23
     4.AFK Libčice  22
     5.SK Lány  22
     6.TJ Sokol Vraný   21
     7.FC Slavoj Kladno  21
     8.SK Braškov  16
     9.FK Hředle  16
   10.SK Lhota  15
   11.SK Baník Libušín  11
   12.TJ Baník Švermov  7
   13.FC 05 Zavidov  5
   14.Sokol Hostouň "B"  4


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie