sokol-vrany.cz > Preview: Sokol Mšené lázně - TJ Sokol Vraný

Preview: Sokol Mšené lázně - TJ Sokol Vraný

4.6.2021

Začál nám měsíc červen a obyčejně by to znamenalo, že se mistrovská sezóna blíží do svého finiše. Letošní sezóna ale finišovala u úřednického stolu již před pár týdny a my tak odehrajeme další přátelské utkání, tentokrát na hřišti soupeře - a sice v nedalekých Mšených lázních.

Poštou našemu sekretáři chodí dopisy, ve kterých chválíte naší redaktorskou činnost a pějete ódy na vynikající články s notnou dávkou vtipu, sarkasmu ale i zajímavých poznatků. Ovšem ne každý dopis je pozvánkou do Bradavic a občas se stane, že se nám do rukou dostane hulák. Kritika, často z řad něžného pohlaví, padá na občas nepřiměřenou délku článků, že se to nedá číst a zdržuje to od jiných záslužných činností jako např. praní, žehlení či vaření. Chápeme, že naši redaktoři občas popustí uzdu své fantazii víc než je zdrávo, ale chceme si myslet, že alespoň tím jsme originální. Ale tentokrát to zkusíme udělat krátké a vy nám pak v následující anketě vlevo v rohu sdělíte, co vám přijde lepší. Klasická delší preview jako doposud anebo krátká stručná.

Třetí letošní přátelák odehrajeme až v neděli v 16:00 na hřišti Sokolu Mšené lázně. S tímto soupeřem jsme naposledy hráli před dvěma lety na turnaji, které pořádal právě náš nedělní soupeř. Tehdy, ještě pod vedením kouče/stopera Fujdiara, jsme se umístili na bedně, poněvadž se turnaje účastnili pouze tři mužstva. Kromě nás a pořadatelského týmu se tam objevili i sousedé ze Zlonic, které jsme naprostou kanonádou smetli rozdílem třídy a kapitán Fedrhanc zaznamenal famózní hattrick, kdy při třetím gólu prošel ladnými kroky baletního tanečníka zlonickou obranou, která nejspíš seděla ještě v "Dělňáku".

Náš tým opět decimují zranění, takže budeme rádi, pokud se nás sejde alespoň 12. Nikdo by však tentokrát už nemusel zaspat na sraz, když hrajeme až odpoledne. Přijďte a uvidíte sami.

Neděle 6. června od 16:00 výkop.