sokol-vrany.cz > Preview TJ Baník Lubná - TJ Sokol Vraný

Preview TJ Baník Lubná - TJ Sokol Vraný

31.8.2022

Druhé utkání nás čeká v neděli v Lubné u Rakovníka, jejíž tamější Baník se v minulé sezóně zachránil v B třídě v posledním kole díky lepšímu skóre a vzájemným zápasům se svými pronásledovateli.

Baník Lubná se v minulé sezóně strachoval o sestup o patro níž až do posledního kola, kdy konkurenčním Jedomělicím stačil bod k jistotě záchrany 1.B třídy. Jedomělice však svůj zápas v Rudný prohrály, a přestože Lubná dostala čtyřku od rezervy SK Kladno, tak se v soutěži udržela. Nyní se v tomto ročníku pokusí napravit svou reputaci a vylepšit loňské skóre 28:80, což z ní dělalo druhý nejhorší útok i obranu soutěže. Letos na podzim postihla Lubnou stejně nepříznivá situace jako nás, kdy bylo první kolo v Tuchoměřicích odloženo kvůli špatnému počasí. Do akce se tedy dostala až teď o víkendu zápasem v Roztokách, což bude náš soupeř další kolo, a z jejich hřiště si odvezla porážku 3:2. Jistě tomu nepomohla ani červená karta pro jejich stopera. Bohužel se nám nepovedlo vysosat žádné novinky z jejich webu, jehož poslední aktualizace se datuje až do roku 2015. Uvidíme, co si na nás tento soupeř v neděli přichystá.

V našem táboře panuje po vybojovaném nedělním vítězství dobrá nálada, kterou však hatí pár nepříjemných zranění některých hráčů, které potřebují ještě důkladné vyšetření od doktorů. Avšak ta, co se jevila jako vážnější, se naopak ukázala jen jako malé nakopnutí, tudíž by naše soupiska měla být na neděli v co nejsilnější sestavě.

Lubná se od Vraného nachází téměř 50 kilometrů, tudíž je nám jasné, že nějaký větší výjezd našich fanoušků je téměř nemožný. Podporujte naše koně tedy alespoň na dálku, ať si do tabulky připíší další důležité body.