sokol-vrany.cz > Preview: TJ Baník Švermov - TJ Sokol Vraný

Preview: TJ Baník Švermov - TJ Sokol Vraný

11.3.2022

V sobotu 12. března nás čeká již třetí přátelský zápas a tentokrát ho letos poprvé odehrajeme na přírodní trávě - od 16:30 se představíme ve Švermově.

Náš zítřejší soupeř hraje 1.B třídu skupiny A, tedy tu soutěž, do které se letošní sezónu snažíme postoupit. Bude to tedy velice zajímavé měření sil a ukázka, zda na vyšší úroveň máme nebo ne. Nicméně se musíme popasovat s citelnými ztrátami našich stabilních hráčů, tudíž naše sestava opět nebude optimální. Toho ale můžou využít hráči s menším herním vytížením a ukázat trenérovi, že se o ně může spolehlivě opřít.

Uvidíme v jakém stavu bude hřiště na začátku března, žádná sláva to asi nebude stejně jako všude, tak doufejme, že se našim borcům vyhnou zranění.

Přejeme pohodový víkend.