sokol-vrany.cz > Preview: TJ Roztoky - TJ Sokol Vraný

Preview: TJ Roztoky - TJ Sokol Vraný

9.9.2022

Druhý venkovní zápas nás zavede na hřiště Roztoků u Křivoklátu, což bude značně horší cesta než ta směrem k Praze.

Čeká nás soupeř, o kterém nevíme zhola nic. Minulou sezónu hrály rakovnický Okresní přebor, kde se umístily na 4. místě se 44 body a devatenáctibodovou ztrátou na první Hředle, jež budou také naším soupeřem v této sezóně. Jak se jim podařilo postoupit o patro výš ze čtvrtého místa je pro nás španělskou vesnicí, ale asi proto, že mnoho týmů napříč soutěžemi sestupovalo a postupovalo a proto se tak otvírala volná místa pro další mužstva. A vzhledem k tomu, že druhé místo obsadila rezerva Tatranu Rakovník, jehož áčko B třídu hraje, a třetí místo zase Senomaty, které o postup asi neměly zájem (pouze naše domněnka), nebylo tak o čem diskutovat. Roztoky se tak připojily už k početné hrstce rakovnických týmů v této soutěži, což pro naše přespolní hráče bude časově náročná záležitost. Bližší info o tomto mančaftu nelze dohledat ani na jejich webovkách, které mi při svém otevření způsobily zamrznutí počítače. Roztoky však sezónu rozjely dobře, v prvním zápase sice dostaly bůra v Zavidově, který bude patřit k favoritům soutěže, nicméně posléze si připsaly dvě výhry - 3:2 nad Lubnou a 2:1 ve Lhotě. Nečeká nás tedy žádný lehký zápas, nejspíš podobný tomu z minulého týdne a bude potřeba se na něj dobře připravit.

Když ale mluvíme o přípravách, tak trenérovi v tomto týdnu udělala vrásky slabá úterní tréninková morálka a přibývající zranění. Kvůli zdravotním problémům je stále mimo Kubík a nově i Volf, absentují i dovolenkující Kejval s Neradem, otazník visí nad Košťákem a Fedrhancem a dalo by se pokračovat donekonečna. Čtvrteční trénink už však byl lepší ohledně docházky i kvality, takže dvojitá duha nad Agros Arénou snad nesvítila náhodou. Naši borci musí v neděli zapnout už od první minuty a koncetrovat se na každý úsek zápasu, abychom nezaspali a nezačali prohrát od úvodních minut jak je naším nebo liverpoolským dobrým zvykem.

Připomínáme našim hráčům (jestli vůbec čtou tato preview!) a naší početné fanouškovské základně, že zápas se hraje v Roztokách u Křivoklátu, nikoliv u Prahy. Hřiště se nachází v areálu U jezu, tak snad to všichni zdárně najdeme.

Vamooooos Vraný!