sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Černiv - TJ Sokol Vraný

Preview: TJ Sokol Černiv - TJ Sokol Vraný

6.8.2021

Ve stínu spekulací, zda náš mančaft posílí hvězdný Leo Messi, přinášíme preview před zítřejším zápasem, které naši borci odehrají se známým soupeřem Sokol Černiv - avšak tentokrát na soupeřově hřišti.

Po čtvrt roce se tyto dva týmy utkají znovu a jsme zvědaví, jestli to i tentokrát bude taková gólová přestřelka jako na jaře. Květnový zápas totiž skončil poměrem 5:4 pro naše barvy, kdy jsme misky vah utkání překlopili na naší stranu až v závěrečných minutách. Pokud zabrousíme do reportu z onoho mače, tak zjistíme, že jsme v něm vedli celkově asi pouhé tři minuty a náš soupeř byl velice houževnatým a nepříjemným sokem.

Nyní se oba celky potkávají znovu a nutno dodat, že jak Černiv tak Vraný se nacházejí ve stejné fázi přípravy. Do startu sezóny zbývají nějaké tři týdny, tudíž ještě mnoho tréninků před námi. My máme odehraný jeden přátelský zápas, Černiv jakbysmet. My porazili našeho posledního soupeře drtivým výsledkem 8:1 a Černiv porazila svého soupeře z Duchcova 3:1. Zajímavé je, že Duchcov byl v předchozí nedohrané sezóně ústecké 1.B třídy na prvním místě a tento přátelák byl pro ně generálkou na start mistrovské sezóny, který však prohráli. Nebylo by tedy moudré být po našem nedávném výsledku přehnaně "na hrušce" a podcenit soupeře - pokud nám nestačí tato fakta, stačí si vzpomenout na náš strašlivý výkon v květnovém utkání, který jsme vyhráli se štěstím, a není co řešit.

Naše sestava dozná určitých změn, jelikož se v týdnu vyrojilo pár dovolenkářů. To však dává možnost naskočit do sestavy novým koním, které v tom minulém utkání chyběli. Celý týden během absence trenéra Cimrmana vedl tréninky všem známý kustod a patriot Pavel Hanzlík. Zda povede i zítřejší zápas nebo se vrátí hlavní trenér a Pavel tak obuje kopačky a ukáže nám něco ze svého "devadesátkového" fotbalu zůstává zatím záhadou.

Pokud tuto záhadu chcete rozluštit, tak doražte zítra do Černivi na naše utkání, které začíná v 17:00. Autem přes Evaň to máte krásných 20 minut, což je jako by kamenem dohodil. Zde je adresa: Černiv 89, Lovosice 410 02.

Hezké páteční odpoledne.