Anketa

platformy ke sledování
Celkem hlasů 87
Jaká sociální platforma je nejlepší ke sledování dění v našem fotbalovém klubu?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Lidice - TJ Sokol Vraný

Preview: TJ Sokol Lidice - TJ Sokol Vraný

4.9.2020

Po úspěšném startu nás čekají dva výjezdy v řadě, kdy o tom druhém vám řekneme až příští týden, ale teď se soustředíme na ten zítřejší - a sice na zápas na hřišti TJ Sokolu Lidice.

Sezónu jsme otevřeli na výsost skvělým způsobem, nad čímž jsme se zde rozplývali v celém tomto týdnu. Nicméně není větší pravda, než zašlé rčení "Není nic starší, než minulý zápas", tudíž je potřeba, aby se náš tým začal soustředit na další zápas. Jak již zmíněno, zajíždíme na hřiště do Lidic, kde nás čeká velice obtížný zápas plný soubojů a ostrých zákroků. Tréninky tomu byly naším trenérem uzpůsobeny v tomto týdnu a tak by nás kratší rozměry hřiště (hlavně co se týče šířky) neměly překvapit. Dbalo se na důraznost a zodpovědnost v osobních soubojích, přičemž věřme, že se tento dril nemine v utkání účinkem.

Našemu zítřejšímu soupeři rozhodně máme co vracet. V posledním vzájemném zápase, který se odehrál loni na podzim, jsme si odnesli ostudnou porážku 8:3. Většina stávajícího kádru si tuto blamáž pamatuje, takže doufáme, že každý jednotlivý hráč je odhodlaný se pomstít a nechat zapomenout na tento výsledek. Včetně našich nových koní. Po posledním zápase pohodová atmosféra v týmu opět stoupla a odrazilo se to především v tréninkové morálce, kdy nás chodilo mezi 15-18 kusy, což je velice pozitivní. Na utkání očekáváme také velmi nabitou soupisku hráčů, od kterých odečteme pouze věčné marody. Jediná potvrzená absence z vítězné sestavy je Tomáš Novák, který se jede zúčastnit svatby a tak našemu mančaftu nepomůže. Věříme, že ale někdo z lavičky vystoupí do záři reflektorů a volné místo v sestavě zastoupí a pomůže týmu k vytouženým třem bodům.

Pokud se nestane nic neočekávaného, tak by měla nastoupit stejná sestava jako při vítězném zápase proti Brandýsku. Informace o našem soupeři máme takové, že je to starší zkušenější tým plný hráčů v pokročilém věku, kteří ale nic nevypustí a nikomu nedají nic zadarmo. Navíc v prvním zápase podzimu doma prohráli s velvarským béčkem, takže je jasné, že v druhém domácím zápase chtějí předvést nespornou kvalitu a revanšovat se svým fanouškům. Naše chlapce tudíž nečeká nic lehkého, ale doufáme, že se nenechají rozhodit tvrdou hrou a budou se držet svého technického fotbalu a soupeře svou kvalitou přehrají.

Buďte u toho a doražte podpořit Vraňáky na lidický trávník při krásném sobotním odpoledni. Rádi vás tam uvidíme!

#VranýKoně

Okresní přebor    2020/21

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.FC Slovan Velvary B  12
     2.TJ Sokol Vraný   9
     3.TJ Sokol Smečno  8
     4.SK Kročehlavy*  8
     5.SK Slavoj Pozdeň*  7
     6.FK Slovan Kladno  6
     7.TJ Viktorie Černuc  6
     8.SK Baník Libušín B  6
     9.SK Zlonice  5
   10.FK Brandýsek  5
   11.SK Buštěhrad  4
   12.TJ Novoměstský Kladno  3
   13.TJ Sokol Lidice  1
   14.SK Družec  1

* Zápas Pozdeň - Kročehlavy je naplánován na 28. září.

podrobnější tabulka

 

Fotogalerie