sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Lidice - TJ Sokol Vraný

Preview: TJ Sokol Lidice - TJ Sokol Vraný

8.10.2021

V sobotním venkovním zápase zajíždíme na horkou půdu do Lidic, kde budeme chtít navázat na naše předchozí vítězství z minulého kola.

Již zítra se představíme v dalším utkání, které bychom chtěli zvládnout, ale nečeká nás nic lehkého. V Lidicích je velice specifické a úzké hřiště, na kterém to místní hráči umí jakémukoliv soupeři pěkně znepříjemnit svou tvrdou hrou. Můžeme si vzpomenout na loňský zápas, ve kterém se zejména v prvním poločase domácí snažili hrát dost tvrdě a mnoho našich hráčů to odneslo krvavými šrámy. Bylo by dobré se nenechat vyhecovat k podobné zákeřné hře a nedopouštět se hloupých faulů, které by mohly mít za následek třeba vyloučení, jako tomu bylo právě v loňském zápase.

Letošní sezónu náš soupeř nezačal dobře a po prvních třech kolech měl na kontě pouze jediný bod a například domácí přestřelku 5:6 s Pozdní. Poté ale tři zápasy v řadě vyhráli ve stejném poměru 6:0 a ukázali tak, že střílení gólů jim problém rozhodně nedělá. Tři čistá konta jsou tomu takovým bonusem. V posledním zápase však prohráli 2:1 v Kročehlavech, tedy stejným poměrem a se stejným soupeřem jako nedávno my. V tabulce lidičtí drží osmé místo s pouhou čtyřbodovou ztrátou na naše borce, tudíž výhra by je výrazně přiblížila k naší pozici, což rozhodně nechceme a jedeme tam zvítězit.

Tento týden tréninková morálka nebyla nikterak skvělá, především pak absence brankářů poznamenala úroveň jednotlivých tréninků. Zítra bychom se však měli sejít v plné sestavě doplněni o některé hráče, kteří tak často nestíhají, což bude vítané pozitivum, které uvidíme jak trenér využije.

Minulý rok naše fanouškovská základna byla v Lidicích docela početná, takže pokud máte i teď volnou sobotu, tak doražte podpořit Vraňáky do Lidic. Mělo by být hezky slunečno, takže ideální podmínky na okresní fotbal. Výkop je v 16:00.

Přejeme pohodový víkend a zítra se případně vidíme.