sokol-vrany.cz > Preview TJ Sokol Mšec - TJ Sokol Vraný

Preview TJ Sokol Mšec - TJ Sokol Vraný

14.4.2023

Po dvou domácích mačích v řadě vyrážíme k venkovnímu zápasu, a to na hřiště Mšece, která před dvěma týdny k prvnímu domácímu zápasu jara vůbec nenastoupila.

Náš nedělní soupeř se potýká s problémy v docházce, kdy se jim občas podaří poskládat 11 hráčů až na poslední chvíli. Kvůli tomu Mšec neodehrála první jarní domácí zápas s Tuchoměřicemi, který byl tím pádem zkontumován ve prospěch lídra soutěže a Mšec kromě úřední porážky utržila i tučnou pokutu. Kupodivu ke dvěma odehraným venkovním zápasům poskládala tým i s početnou lavičkou, což je přinejmenším zvláštní a v těchto zápasech nejprve prohrála v Libušíně 5:0 a posléze o Velikonoční víkend zvítězila v Lubné 7:2. Co nás čeká tuto neděli, to je ve hvězdách. Pevně věříme, že se Mšec sejde a zápas se odehraje podle regulí.

Naši hráči mají za sebou opětovně výborný čtvrteční trénink, kdy se sešlo dost lidí a trénink měl spád a drive. V našich řadách došlo k několika dalším narozeninám a vypadá to, že si konečně oslavenci začali plnit své povinnosti a nosí poctivě catering a občerstvení (samozřejmě několik restů stále zbývá, naneštěstí u těch zkušenějších hráčů). Pojedeme tedy k zápasu naladění v dobré formě a pohodě, což snad přetavíme v dobrý a tříbodový výkon.

Výkop je v neděli 16. dubna v 17:00 na hřišti Mšece.

Přejeme hezký víkend.