sokol-vrany.cz > Preview. TJ Sokol Tuchoměřice - TJ Sokol Vraný

Preview. TJ Sokol Tuchoměřice - TJ Sokol Vraný

24.3.2023

Jaro je tu! Před třemi dny začalo jaro dle kalendáře a již zítra začíná jaro dle fotbalové sezóny. V prvním zápase nás čeká těžký soupeř v Tuchoměřicích.

Tak jsme se konečně dočkali a mistráky můžou začít. Hned v tom prvním nás ale čeká obtížný test, když zajíždíme na hřiště hegemona soutěže. TJ Sokol Tuchoměřice si za podzim připsal 12 výher a jen jedinou porážku, kterou utrpěl hned v prvním kole a to u nás v Agros Aréně 4:3. Dva góly dával nestárnoucí Volf, a po jednom přidal Novák s Hanslem. Bohužel, poslední dva jmenovaní jsou zranění na delší dobu a je docela možné, že je v letošní sezóně už neuvidíme. Náš zítřejší soupeř během podzimu nastřílel úctyhodných 54 branek a inkasoval pouhých 8, tudíž polovinu gólů mu vstřelil náš mančaft. Nabízí se tedy jednoznačná myšlenka, a sice že nám Tuchoměřice mají co vracet. Jakou měly Tuchoměřice přípravu, to vám neprozradíme, protože jsme se žádné novinky nedočetli ani na jejich webovkách, ani na jejich Facebooku. Nic se tedy oproti podzimu nezměnilo, ale můžeme s úsměvem říci, že naše prognózy se vyplnily - body se s tímto soupeřem získávají opravdu těžko. Podzimní zápas měl zběsilé tempo, hráči Tuchoměřic jsou mladí, draví a šikovní a dá se očekávat, že na nás vyběhnou hladoví po odvetě.

Naše zimní příprava byla zhodnocena před několika dny, takže se k ní nemá smysl vracet. Paradoxní ale je, že předzápasový čtvrteční trénink byl málem zrušen kvůli nízké účasti. Ta se však, k radosti všech, zvedla během 15minutového apelu na whatsappové skupině o dalších pár kusů, a trénink proběhl. Nelze předvídat, v jakém rozpoložení a sestavě do zítřejšího otvíráku vyběhneme, poněvadž se nám hráči na marodce točí víc jak lidský fidget spinner Antony. Půjdeme do zápasu ale se vším a pokusíme se udělat v nedobyté pevnosti Tuchoměřic nějaké body.

V sobotu má být před prudkým ochlazením příští týden krásných 12 stupňů. Fanoušci vranského fotbalu, neváhejte a udělejte si výlet do tuchoměřického outletu a pak přijďte podpořit naše kluky v zápase mezi předními týmy 1.B třídy. Výkop je v 15:00.

Hezký víkend.