sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - AFK Lužec nad Vltavou

Preview: TJ Sokol Vraný - AFK Lužec nad Vltavou

15.8.2020

Týden se nachyluje ke svému konci a to znamená jediné - Sokol Vraný se opět představí ve svém domácím stánku k přípravnému zápasu a pokusí se odčinit blamáž z minulého týdne.

Dnes v Agros Areně proběhl každoroční letní turnaj v malém fotbálku, tudíž se nám na pastvě prohánělo mnoho nových koní s kopyty, přičemž budeme doufat, že hřiště nedostalo příliš zabrat a zítra bude v perfektní kondici. Můžeme konstatovat, že správce se o něj bravurně staral a ihned po ukončení turnaje se pustil do zavlažování a sekání, aby naši borci měli ty správné podmínky pro svou proslulo kombinační hru. Budeme se modlit, aby nikdo z mančaftu nezůstával i na navazující zábavě v hospůdce Na hřišti do pozdních ranní hodin a na zápas tak všichni dojdou ve formě a hladoví po vítězství - je to potřeba.

Soupeřem nám zítra od 17:00 bude celek z Lužce nad Vltavou hrající středočeskou 1.B třídu, takže kvalitní mužstvo, které naše hochy jistojistě prověří. V týdnu jsme vám přinesli článek o pokračující vlně zranění v našem týmu a nevypadá to, že by se něco změnilo k lepšímu - bude zajímavé sledovat jak se s tim kluci popasují ale pevně věříme, že daleko lépe než v minulém zápase a revanšují se tak celému Vranému.

Všichni, kdo zítra máte čas a chuť, tak doražte na fotbal podpořit TJ Sokol Vraný, nebo si jen dát pivko a klobásu. Budeme vděční za každou podporu!

Závěrem bychom rádi pogratulovali celku Sparta Slaný za dnešní zaslouženou výhru v letním turnaji, paráda borci.

Zítra v 17:00 na viděnou.