sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - FC Mělník

Preview: TJ Sokol Vraný - FC Mělník

17.3.2023

Generálka na jarní část sezóny nás čeká už zítra, kdy od 14:00 v Agros Aréně přivítáme fotbalisty z celku FC Mělník hrající B třídu skupiny B.

Náš sobotní soupeř se ve své skupině nachází na 9. místě tabulky s celkovým počtem 17 bodů za 5 výher a 2 remízy s negativním skóre 14:25. Na svých webových či facebookových stránkách mají minimum informací o činnosti svého A týmu, naopak o přípravkách, mladších žácích nebo dorostech se dozvíme první poslední. Těžko tedy usuzovat, jakou měli zimní přípravu. Náš redaktorský štáb našel pozvánku na jeden přátelák s druhým týmem pražské B třídy FK Vinoř, avšak výsledek zápasu nikoliv. Na webu mají napsáno, že áčko odehrálo přátelák s U19 Admiry Praha a prohráli 3:2. Toť vše, co jsme zjistili o našem soupeři a jeho aktivitě během zimy.

My z doposud naplánovaných třech přáteláků odehráli pouze dva, jelikož Velká Dobrá v době zápasu už zahajovala mistrovskou část, tudíž jsme díky jejich lapsu měli volný víkend. V předešlých dvou zápasech jsme pouze remizovali na půdě Roudnice a posléze jednoznačně prohráli na kluzišti v Rakovníku, jehož činovníci nás pak prý natřeli v pozápasovém článku, ale možná by se příště mohli trochu zamyslet nad volbou hřiště, času konání a celkově ostřejšímu přístupu některých svých hráčů v přátelském zápase.

Morálka našich hráčů se ke konci přípravy zlepšuje, jak začínají teploty stoupat a je déle vidět, tak se ze svých nor vynořuje stále více a více hráčů. Dokonce i zlynčovaný Tajč vzal zpátečku a vypadá to, že i přes svou snahu vydupat si přestup nám nakonec během jara pomůže svým fotbalovým umem na hřišti. Pár zraněných hráčů pořád laboruje na marodce, avšak nikdo nový z konce podzimu se na ní neobjevil. Spíše naopak, a v tomto směru se nám marodka trochu vyprázdnila a bude zajímavé, jaká sestava vyběhne do zítřejšího posledního přátelského utkání.

Po utkání ještě znovu připomínáme, že se v hospodě uskuteční výroční členská schůze, kde všichni hráči mají téměř povinnost se zúčastnit.

Přijďte podpořit naše hráče do posledního zápasu zimní přípravy, ve kterém snad předvedeme dobrý výkon, od kterého se budeme moci odrazit do prvního těžkého mistráku na půdě Tuchoměřic.

Hezký víkend.