sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - FK Brandýsek

Preview: TJ Sokol Vraný - FK Brandýsek

28.8.2020

Čekání je u konce a už zítra se do Vraného vrátí mistrovská soutěž po téměř roce a první zápas letošního podzimu odehrajeme paradoxně proti týmu, s kterým jsme podzim loňské sezóny ukončili - FK Brandýsek.

Příprava skončila a nastává období, na které naši hráči více jak měsíc poctivě makali a trénovali - startuje nová sezóna Okresního přeboru. A hned zkraje se utkáme s nepříjemným soupeřem z Brandýsku. Poslední zápas, které jsme s tímto celkem odehráli byl vloni 18. listopadu, kdy v normální hrací době byl výsledek remízový 1:1. Zápas to byl soubojový v chladném listopadovém počasí se spousty tvrdých zákroků, ale s větší převahou našeho mužstva. Bohužel jsme nedokázali udržet vedení a po inkasované brance a konečné remíze musely přijít na řadu pokutové kopy - které se napříč skoro všemi soutěžemi za nerozhodného stavu kopou o přidělení druhého bodu - v nichž jsme byli lepším celkem a připsali jsme si do tabulky dva body.

To vše už je ale dávnou minulostí a od té doby náš kádr doznal mnoha změn, ať už na postu trenéra nebo mezi hráči. Nicméně tento tým je pospolu už od zimní přípravy, sehrál několik přípravných utkání a tudíž by neměl být problém v nějaké sehranosti nebo komunikaci. Nicméně to bude první pořádná prověrka a první ostrý zápas pod trenérem Cimrmanem. Doufejme, že to bude mít vítězný konec. Je důležité zmínit, že FAČR na svém zasedání rozhodl, že hráči, kteří měli stop na zápas registrovaný před 5. květnem 2020 budou omilostněni a jsou tak legitimní nastoupit do zápasu. Tato zpráva se týká obou zítřejších soupeřů - na naší straně byl omilostněn Simon Pustai a na straně Brandýska Tomáš Tesař. U nás je otázkou, jak bude moci Simon do zápasu zasáhnout po svém nepříjemném zranění. Mimo hru je stále Lukáš Košták, který stále laboruje s kotníkem, stejně tak Ivan Shamin s třísly. Mimo toto trio by jinak všichni měli být dostupní a připraveni naskočit do prvního mistrovského zápasu.

Dost pravděpodobně se představíme v nové sadě dresů, které přišly tento týden díky výborné práci Pavla Hanzlíka spolu s vedením klubu - přikládáme fotky našich nových modrých zápasových dresů. Také nám naši bafuňáři pořídili nové tréninkové trička v černé barvě, tudíž pokud nám to nepůjde na hřišti, tak si alespoň můžeme říci, že jsme krásní a velice nám to sluší. Také se konečně vyvarujeme pohledu na některé hráče nosící trička svých bývalých klubů a podobné příšernosti. Sláva a děkujeme vedení za jejich péči o nás. V neposlední řadě jsme si pořídili nové kapitánské pásky s logem klubu, tudíž pro našeho jakéhokoliv hráče s páskou na ruce to bude opravdová čest a zodpovědnost.

Pevně věříme, že jsme vás nalákali na naše hochy, na naše nové módní doplňky a na pořádný vesnický fotbal. Doražte podpořit Sokol Vraný, dát si pivečko s klobáskou a užít si sobotní den ve společnosti kamarádů a sportu. Výkop je v 17:00, nicméně kluci na hřišti budou už v půl čtvrté, poněvadž budou pózovat před kamerami a fotoaparáty v nové sadě dresů.

Hezký zbytek dne a zítra se vidíme!