sokol-vrany.cz > Dnešní zápas mezi TJ Sokol Vraný a FK Brandýskem zrušen!

Dnešní zápas mezi TJ Sokol Vraný a FK Brandýskem zrušen!

22.4.2022

EDIT: Zápas mezi celky Vraného a Brandýsku je zrušen kvůli nepříznivému počasí. Hřiště je téměř pod vodou kvůli soustavnému celodennímu dešti a není tak způsobilé pro fotbal. Náhradní termín utkání zatím není znám. Jakmile budeme vědět nějaké novinky, tak dáme vědět. Hezkou neděli.

Po týdenní odmlce se znovu vracíme do domácí Agros Arény, kde v neděli 22. dubna od 17:00 hostíme FK Brandýsek.

Druhé jarní domácí utkání je před námi a čeká nás možná doposud nejtěžší soupeř. Brandýští hráči mají sice svou jarní formu jako na houpačce, když ze čtyř zápasů získali pouze pět bodů, avšak přesto jsou stále velice nepříjemným protivníkem. Zápasy proti tomuto celku skutečně bolí a jsou nepředvídatelné, což můžou dokumentovat i naše poslední dva vzájemné výsledky - naše vítězství 7:0 a podzimní remíza 3:3. Výhodou pro naše borce může být domácí prostředí a hřiště, na které jsou zvyklí a umí na něm hrát. Chceme si přenést herní pohodu z Vinařic i do tohoto utkání a předvést zlepšený výkon oproti prvnímu domácímu mači, který úplně nedostál přísným měřítkům a očekáváním našich fanoušků.

V kabině panuje dobrá nálada i morálka, což značí i vysoké počty hráčů na trénincích. Chybí pouze naši stálí marodi, kteří budou potřebovat ještě delší dobu na rekonvalescenci.

Budeme se těšit na dobrou diváckou kulisu v tomto ostrém zápasu, ze kterého si chceme odnést tři body. Výkop nás čeká v neděli v 17:00 a doufejme, že počasí bude o poznání lepší než před dvěma týdny.

Na viděnou v neděli.