sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - FK Brandýsek

Preview: TJ Sokol Vraný - FK Brandýsek

7.6.2022

Zítra, tj. ve středu 8. června od 18:00, odehrajeme více jak měsíc odložený zápas s týmem FK Brandýsek v naší domácí Agros Aréně.

Brandýsek na jaře zažívá parádní formu a z posledních sedmi zápasů dokázal vybojovat šest výher, což mu zaručilo výstup až na třetí místo tabulky soutěže. Na druhou Pozdeň ztrácejí pouhý bod a mohou tak ještě v závěru sezóny pomýšlet na ukořistění stříbrné pozice, k čemuž jim samozřejmě nechceme podat pomocnou ruku. Podzimní zápas skončil remízou 3:3 a naší následnou penaltovou výhrou, paradoxní je, že se tentýž zápas hrál taktéž v tzv. "anglickém" týdnu, které jsme na podzim měli dva. Teď na jaře máme kvůli anglickému aprílovému počasí anglický týden jen jednou, avšak přesto nás nečeká nic lehkého. Forma našeho zítřejšího soupeře budí respekt a my do zápasu nesmíme jít liknavým přístupem, poslední zápas s Buštěhradem budiž nám varováním. Náš cíl do konce sezóny je výhrat zbylé zápasy a předvádět atraktivní fotbal, což snad zítra první a třetí týmy okresu předvedou a vše se odehraje v klidu a pohodě.

Nám se vrací někteří hráči, kteří chyběli o víkend, což by mohla být vzpruha. Sice je datum tohoto zápasu známé cca měsíc, ale i tak asi musíme počítat s omluvenkami na poslední chvíli kvůli pracovním povinnostem nebo osobním záležitostem, jako třeba sledování Prostřena nebo Ulice.

Budeme velice rádi, pokud si přijdete zpříjemnit středeční odpoledne fotbalem a podpoříte naše borce v předposledním domácím zápasu této mistrovské sezóny. Pak už nás čeká pouze výjezd do Libušína v neděli a příští týden domácí rozlučka proti Kročehlavům a následná korunovace.

Těšíme se na vás.