Anketa

jaro
Celkem hlasů 58
Nyní nás čekají dva venkovní zápasy v Rakovníku a Švermově. Poté se budeme loučit se sezónou dvěma domácími zápasy v řadě. První z nich bude 11. června od 13:00 Libušín. Dorazíš zafandit Vranejm koním?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - FK Hředle

Preview: TJ Sokol Vraný - FK Hředle

5.5.2023

Tuto neděli přivítáme v Agros Aréně tým, na jehož stadionu Traverza Arena jsme odehráli na podzim velice divoký zápas s výsledkem 6:3 v náš neprospěch - FK Hředle.

Podzimní vzájemné klání patřilo k těm nejdivočejším na podzim, kdy jsme po 25 minutách tekli 3:0. Do poločasu jsme však zásluhou Havlovce a Kubíka dokázali stav zápasu srovnat na 3:3. Druhý poločas jsme nezvládli přetavit jednu z mnoha příležitostí v gól, a domácí nás za to potrestali v závěrečných 7 minutách, kdy nám dali další tři góly na cestu. Krutý konec utkání vám řekneme, ale my uděláme vše pro to, abychom tuto prohru odčinili. Jarní forma Hředlí je doslova 50 na 50, ze 6 zápasů vyhrály tři, hned ze startu 2:1 v Rakovníku, pak doma 2:0 s Hostouní a minulý týden 3:0 s Lubnou. Ve zbylých zápasech Hředle prohrály 2:1 ve Švermově, 7:1 v Tuchoměřicích a doma 0:1 s Libušínem. Hředle se díky naší porážce v Lánech dostaly znovu na třetí místo v tabulce, o které se v neděli spolu popereme. 

V Lánech jsme prohráli, ale alespoň se nám uzdravil Kubík, který se ihned gólově uvedl. To bude pro naše řady jistě veliká vzpruha, navíc když na podzim zatížil konto hředelských dvěma góly. Ze sestavy naopak vypadl zraněný Klár kvůli potížím s ramenem. Žádné jiné novinky se nepřihodily a my bychom touto cestou rádi pozvali všechny příznivce fotbalu a toho vranského zvláště, aby nás přišli v neděli 7. května od 17:00 podpořit do Agros Arény. Pokud zvítězíme, opět vystřídáme Hředle na třetím místě tabulky. Pokud se nám zvítězit nepodaří, tak nám soupeř může odskočit na pět bodů. Dokonce i Braškov nás může znovu přeskočit, pokud se mu sejdou výsledky. To nesmíme dopustit a veškerá podpora bude vítaná.

Po zápase proběhne v hospůdce Na hřišti menší týmové posezení, tak můžeme dát všichni pivko a klobásku, druhý den je volno.

Přejeme krásný prodloužený víkend.

#VranýKoně

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Tuchoměřice   69
     2.SK Baník Libušín  56
     3.SK Braškov  43
     4.FK Hředle  42
     5.TJ Sokol Vraný   40
     6.SK Lány  39
     7.Sokol Hostouň "B"  33
     8.TJ Baník Švermov  32
     9.FC 05 Zavidov  31
   10.TJ Sokol Mšec  28
   11.SK Lhota  22
   12.TJ Tatran Rakovník  18
   13.TJ Roztoky  17
   14.TJ Baník Lubná  11


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie