sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - FK Seko Louny "B"

Preview: TJ Sokol Vraný - FK Seko Louny "B"

28.7.2022

První přátelák letošní přípravy odehrajeme překvapivě doma v Agros Aréně, kde přivítáme rezervní tým FK Seko Louny.

Bývá zvykem, že všechny přípravné zápasy hrajeme na venkovních hřištích u našich soupeřů, avšak nová soutěž nový zvyk a toto léto odehrajeme hned 2 z 3 přáteláků ve svém svatostánku. Připravenost a kondici našeho pažitu přijedou prověřit borci z Loun, jejichž rezervní tým loni vyhrál stejně jako my Okresní přebor a od příští sezóny ho čeká vystoupení v ústecké 1.B třídě. Informace lounského trenérského štábu dokonce slibují, že tým přijede nabušen hráči A týmu, který hraje divizi. Na začátek přípravy nás tedy nečeká nic lehkého, zejména díky tomu, že my jsme teprve na začátku hrubé přípravy.

Náš kádr nyní čítá cca 27 hráčů, což je obrovský počet, ale jak to tak během letních příprav bývá, po úvodním napráskaném tréninku se momentálně schází okolo 13 hráčů. Mnoho absencí je kvůli dovoleným, tudíž jsme sami zvědavi, jakou sestavu bude mít trenér Cimrman v neděli k dispozici.

Pokud nemáte co dělat a chyběl vám fotbal, tak jste všichni srdečně zváni na toto přátelské utkání, které se odehraje v Agros Aréně v neděli 31. července od 17:00.

Přejeme hezký víkend.