sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - SK Baník Libušín

Preview: TJ Sokol Vraný - SK Baník Libušín

9.6.2023

V neděli od 13:00 nás čeká předposlední zápas sezóny, ve kterém doma přivítáme druhý tým tabulky Baník Libušín.

Nečeká nás žádný lehký soupeř. Avšak, v naší momentální formě je pro nás jakýkoliv soupeř obtížným. Libušín se ale nachází na druhém místě tabulky, ze které si už nemůže pohoršit. Tento celek prožil opravdu výbornou sezónu, o čemž svědčí i parádní jaro, kdy ztratil body pouze dvakrát. Tyto dvě ztráty přišly v remízových zápasech 2:2 v Roztokách a 0:0 v Hostouni. Zbylých devět zápasů bylo vítězných - 5:0 se Mšecí, 2:1 v Braškově, 1:0 s Lány, 1:0 v Hředlích, 4:0 se Zavidovem, 1:0 ve Lhotě, 5:2 s Rakovníkem, 3:2 se Švermovem a 2:1 s Lubnou. Jak vidno, Libušín mnoho gólů nestřílí, ale také jich málo inkasuje. Zápasy zvládá naprosto zkušeně, a proto se nachází v tabulce tak vysoko. Jejich poslední zápas sezóny s Tuchoměřicemi bude jistě zajímavý a oku lahodící.

My máme od začátku sezóny za cíl třetí místo, což matematicky stále možné je, nicméně s naší současnou fazonou je to spíš zbožné přání. Nemluvě o naší špatné tréninkové morálce, zaplněné marodce a dvou nejmenovaných hráčích, kteří se v této nepříznivé situaci vydali na týdenní dovolenou k móři (jako by to nepočkalo dva týdny, kdy je konec sezóny). Těm tak patří jménem celé kabiny velký dík. Chceme se se sezónou rozloučit důstojně, tím spíš, když poslední dva zápasy odehrajeme v domácí Agros Aréně, kde jsme ještě nepadli. V tom bychom rádi pokračovali a po dvou příšerných výkonech a prohrách na venkovních hřištích zase vyhráli.

Srdečně vás všechny zveme v neděli 11. června od 13:00 na fotbal do Agros Arény.