sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - SK Baník Libušín

Preview: TJ Sokol Vraný - SK Baník Libušín

3.11.2023

Poslední domácí zápas podzimní části sehrajeme v Agros Aréně již tuto neděli, kdy od 14:00 hostíme druhý celek loňského ročníku Baník Libušín.

Letošní sezóna Libušínu zatím nevychází tak, jako ta poslední, a momentálně okupuje 11. příčku v tabulce s 11 body. Doposud si tento tým připsal 3 výhry - všechny se uskutečnily na domácím hřišti, nejprve 3:1 proti rezervě Hostouně, 2:1 se Zavidovem a nakonec 2:1 se Lhotou. Doma ještě také remizoval Libušín 1:1 se Švermovem, a bod za remízu 2:2 si přivezl i z Braškova. Můžeme tak jednoznačně vydedukovat, že Libušín se potýká s podobnou venkovní formou jako náš celek a bude zajímavé sledovat tento vzájemný souboj. Loňské vzájemné zápasy dopadly nejprve remízou 2:2 na půdě Libušína, kde se prosadila dvojice Růžička a Fedrhanc, a posléze doma v Agros Aréně jsme zvítězili 4:2 po dvou gólech Kubíka, Jarába a znovu Fedrhance.

Naše letošní forma je opravdu jak na houpačce, nebýt domácího výbuchu se Slavojem, tak bychom byli v Agros Aréně stoprocentní. Nicméně ve venkovních zápasech jsme dokázali zvítězit pouze jednou, a to hned v prvním zápase ve Lhotě. Od té doby to byly samé prohry, a co je na tom nejvíce zarážející, že jsme v každém tom zápase dostali 4 a více gólů. Naše forma venku je skutečně tristní a bude třeba na tom během zimní přípravy zapracovat, poněvadž tímto stylem se nemůžeme nikdy umístit na příčkách, na kterých chceme být. Tento zápas bude taktéž domácí derniérou s tímto podzimem a také celým rokem 2023, jelikož poslední mač tohoto roku odehrajeme 11. listopadu ve Mšeci.

Srdečně zveme všechny fanoušky fotbalu, a toho vranského obzvlášť, na naše poslední utkání v Agros Aréně roku 2023. Výkop se uskuteční v neděli 5. listopadu ve 14:00.

Hezký víkend.