sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - SK Braškov

Preview: TJ Sokol Vraný - SK Braškov

21.4.2023

V neděli v přímém souboji o čtvrté místo vyzveme na domácí půdě SK Braškov, kterému máme po podzimu co vracet.

O podzimním klání bylo napsáno již mnoho. Příšerní jednostranní rozhodčí. Domácí hráči snažící se nás za každou cenu zranit. Hřiště katastrofální, kde dokonce někde lezly ze země i kořeny stromů. A tak dále. Máme tedy na neděli o motivaci postaráno, avšak rozhodně to neplánujeme ve stejném duchu - naopak. Bohužel však musíme konstatovat, že náš pověstný pažit není tak dokonalý jak bývá zvykem, můžeme pouze doufat, že se do nedělního zápasu nějak zmátoří. Nicméně žádné kořeny nebo stromy z něj nelezou, to zaručujeme.

Braškováci nezažili nejlepší vstup do jarní části sezóny, kdy ze 4 zápasů vyhráli pouze jeden, a to minulý víkend 4:1 doma nad Lubnou. Jinak si připsali porážky 2:0 ve Švermově, doma 1:2 s Libušínem a v Tuchoměřicích 2:0. Tyto výsledky dopomohly tomu, že jsme se našemu sokovi v tabulce přiblížili na jediný bod a v případě výhry je v tabulce přeskočíme. Pokud Hředle padnou v Tuchoměřicích a my zvítězíme nad Braškovem, tak bychom se mohli dokonce dostat až na třetí flek, ale nepředbíhejme.

Náš tým bude oslaben o stálice základní sestavy Kostovčíka (zadní stehenní sval) a Havlovce (8 stehů na spánku), jejichž absence se zatím časově nedá nijak odhadnout. Kostovčíka by měl na stoperu nahradit Jeřábek a Havlovce nejspíš Klár, pokud proběhnou menší rošády v sestavě. Čtvrteční trénink byl velice kvalitní s kvalitní docházkou, bylo na našich hráčích vidět, že jsou na neděli nahecovaní. Můžeme si už jen přát, ať vyjde počasí a doma zůstanou tři body.

Všichni fanoušci fotbalu a toho vranského zvlášť jsou srdečně zváni na nedělní výkop od 17:00, kdy Vraný koně budou bojovat o top 4 s Braškovem.

Přejeme hezký víkend.