sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - SK Družec

Preview: TJ Sokol Vraný - SK Družec

20.5.2022

V dalším kole se opět představíme na parádním trávníčku domácí Agros Arény, kde budeme hostit těžkého soupeře z Družce.

SK Družec se drží na třetím místě tabulky s poměrně vyrovnaným skóre. Jarní část družečtí začali přesvědčivou výhrou 5:0 nad Černucí, aby pak přišla série tří proher s Lidicemi, Zlonicemi (doma!) a Pozdní (na penalty). Od té doby ale Družec vše vyhrála a může se pochlubit dobrou fazonou, naposledy porazila ve vloženém středečním kole našeho přemožitele ze Smečna. Podzimní zápas na půdě našeho nedělního soupeře byl asi ten nejtěžší, který jsme odehráli, přesto jsme dokázali zvítězit 4:1 a definovat tím náš úspěšný podzim. Tentokrát bychom se potřebovali vrátit na vítěznou vlnu a dokončit náš cíl, ale uvědomujeme si, že s tímto týmem nás nečeká vůbec nic lehkého.

V naší soupisce nic nového pod sluncem, kromě snad už konečně zápasové připravenosti Libora Volfa, jehož návrat bude více než vítaný. Tomáš Novák se také pomalu zotavuje ze zranění, avšak pracovní povinnosti v tomto týdnu mu znemožnily stoprocentní tréninkovou účast, a tak v neděli začne nejspíš jen na lavičce. Netrénoval ani kapitán Adam Fedrhanc, kterému dala stopku posilovací dávka Covidu, totiž očkování. Žádná další výrazná změna u ostatních zdravotně indisponovaných nebo na tréninky (vlastně už ani zápasy) nechodících neproběhla, škoda. Nicméně tréniková morálka byla u zbytku mančaftu jinak znovu výborná, teď je jen potřeba to zužitkovat na hřišti a vybojovat tři body.

Výkop je v neděli tradičně od 17:00. Věříme ve velkou fanouškovskou či diváckou podporu v pěkném počasí a na následném pozápasovém pivečku.