sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - SK Lány

Preview: TJ Sokol Vraný - SK Lány

30.9.2022

Po dvou venkovních zápasech se znovu vracíme do Agros Arény, hip hip hurá. V neděli od 16:00 hostíme SK Lány.

Webové stránky našeho nedělního soka jsou sice hezky zařízené, avšak jejich poslední článek pochází z září loňského roku. Musíme se tedy opět sami ponořit do hlubin sportovních análů a zjistit, jakou máme vzájemnou bilanci. Naposledy jsme s Lány hráli v sestupující sezóně B třídy 2018/2019 a výsledky pro nás opravdu nebyly příjemné. Nejprve jsme na podzim prohráli 4:2, abychom na jaře v Lánech dostali rovnou deset fíků, což se nám nevešlo ani na valnik cestou domu. Takže z našeho pohledu fakt není na co vzpomínat a máme o motivaci postaráno, abychom tyhle výprasky odčinili. Kor když hrajeme doma. Navíc když nám nyní šlapou v tabulce na paty a s 9 body jsou pouze o dvě pozice za námi, to je na 7. místě. Současnou bilanci mají 3 výhry - 5:1 v Rakovníku, 1:0 ve Švermově a 3:0 doma s Lubnou - a taky 3 porážky - 3:2 s Hostouní, 2:0 s Libušínem a 2:0 v Tuchoměřicích. Výsledky jak na houpačce, nicméně to bude velice těžký soupeř.

My se vracíme na domácí stadion po dovu výjezdech, které jsme reportovali v předchozích článcích. Zatím nám snad po každém zápase vypadne jeden hráč s nějakým zraněním, takže se naše řady dost zužují. Otazník navíc visí nad startem Kostovčíka, který odjel na pracovní dovolenou a nevíme, zda nedělní zápas stihne. Chceme ale navázat na dobrý výkon z Libušína, potvrdit pověst domácí nedobytné pevnosti a získat tři body.

Všechny fanoušky vranského fotbalu srdečně zveme na tento mač, který se uskuteční v neděli 2. října od 16:00.

Přejeme hezký víkend.