Anketa

kapr
Celkem hlasů 23
Kapr na Vánoce?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - SK Slavoj Pozdeň

Preview: TJ Sokol Vraný - SK Slavoj Pozdeň

30.10.2021

Zápas podzimu je tady a zároveň to bude také klání o první místo v tabulce. Derby s pozdeňským rivalem nás čeká již v neděli 31 října a výkop je ve 14:00!

Všemi očekávané derby přichází jako předposlední zápas podzimu a zároveň naše poslední domácí utkání v Agros Aréně, jelikož poslední mač sehrajeme na hřišti Buštěhradu. A jakým lepším způsobem se rozloučit s podzimem a domácími fanoušky než výhrou nad Pozdní a upevněním si prvního místa? My vám to řekneme, žádný lepší způsob asi není.

Ve čtvrtek jsme zdemolovali áčkaři nabitý B tým Libušína v zápase, kde se několik našich opor šetřilo právě na tuto neděli. Jak jsme psali již v reportu, několik převážně náhradníků více než zdatně nahradilo své spoluhráče v základní jedenáctce a tak má nyní trenér plné ruce práce s přípravou sestavy na nedělní utkání. Absence by neměly být žádné, jelikož se všichni po zranění dávají do kupy a někteří otcové z našich řad si snad konečně seženou hlídání pro své ratolesti. Očekávejte tedy od nás plné nasazení až do roztrhání těla, jak by řekl Andrej "čau lidi" Babiš. 

Pozdeňský sok zažívá dobrý podzim, kdy se po celou dobu pohybuje na předních příčkách a dlouho okupoval první místo v tabulce. Až nedávné dvě nečekané ztráty na půdě Libušína a především Novo Kladna ve čtvrtek znamenaly, že nám Pozdeň byla nucena přepustit vedení v pelotonu. To ovšem ale nic neznamená, jelikož náš nedělní soupeř je hned po nás nejlépe střílejícím mužstvem soutěže, tudíž by mohlo být zaděláno na gólovou přestřelku. Ostatně čtyři góly padly i v posledním vzájemném měření sil loni v říjnu, kdy jsme doma nakonec našeho soupeře přetlačili po penaltovém rozstřelu. Nyní Pozdeň okupuje třetí místo Okresního přeboru s tříbodovou ztrátou na naše borce, tudíž jak vidno, v tomto zápase půjde opravdu ale opravdu o hodně. 

A pokud jsme to pořád nezmínili dostatečně, tak se jedná o poslední podzimní domácí klání pro vranské hráče, takže budeme rádi, pokavaď se vás fanoušků dostaví do Agros Arény v požehnaném počtu a poženete ty naše čutálisty ke třem bodům. Pivo a klobása jsou samozřejmostí, naši hráči ale až po zápase, jinak pokuta.

Těšíme se na vás a ve 14:00 zítra na značkách!

#VranýKoně

Okresní přebor    2021/22

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Vraný   32
     2.SK Vinařice  30
     3.FK Brandýsek  25
     4.SK Slavoj Pozdeň  24
     5.FK Slovan Kladno  23
     6.SK Družec  21
     7.TJ Viktorie Černuc  19
     8.TJ Novoměstský Kladno  18
     9.TJ Sokol Smečno  16
   10.SK Zlonice  14
   11.SK Kročehlavy  14
   12.TJ Sokol Lidice  13
   13.SK Baník Libušín B  13
   14.SK Buštěhrad  11


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie