sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - SK Vinařice

Preview: TJ Sokol Vraný - SK Vinařice

17.9.2021

Po týdnu se znovu vracíme do našeho svatostánku a na svém nádherném pažitu přivítáme celek z Vinařic.

Po úspěšném prvním venkovním zápase se přesouváme zpět do Agros Arény a nečeká nás žádný lehký soupeř. Vinařický SK donedávna ještě hrál 1.B třídu, v níž jsme se spolu také naposledy střetli v sezóně 2018/2019. Tehdejší utkání jsme na soupeřově hřišti prohráli poměrem 4:1 a z naší strany to nebylo povedené utkání - ani herně, ani výsledkově.

Od té doby uplynulo už mnoho času a poměry se změnily jak u nás, tak i ve vinařickém mančaftu. SK Vinařice nyní hrají okresní soutěž z důvodu nedostatku hráčů a některým odchodům. Jak sami píší na svých webových stránkách, hrají fotbal pro lásku k němu, čímž se jejich filozofie velice podobá té vranské.

U nás se nic nemění a chceme pokračovat v dobrých výkonech a potvrdit současnou formu. Vezeme se na vítězné vlně a rádi bychom navázali na poslední domácí vysoké vítězství. Mělo by se tedy jednat o pohledný zápas, na který vás všechny srdečně zveme. Ne stylem á la Pep Guardiola, který po zápase Ligy mistrů zoufale zval “fanoušky” Manchesteru City na víkendový zápas, jenže tenhle tým nemá fanoušky, jak bylo vidět při zápase s Lipskem. My ale víme, že máme skvělé fans, kteří si nedělní mač nenechají ujít.

Pozor! Výkop již od 16:30, tak nebuďte opozdilci. Poslední dva zápasy se nám daří střílet brzké góly, tak snad v tom naši borci budou pokračovat i teď.

Hezký víkend a v neděli na viděnou.