sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - Sokol Hostouň "B"

Preview: TJ Sokol Vraný - Sokol Hostouň "B"

16.6.2023

Poslední zápas této sezóny 1.B třídy nás čeká již v neděli od 13:00, kdy v Agros Aréně vyzveme rezervu Hostouně.

Na podzim jsme na hřišti našeho nedělního soupeře prohráli v poměru 4:2, kdy našimi jedinými střelci byli Kejval a Fedrhanc. Počasí bylo velmi sychravé a nepříjemné, což se odrazilo i na našem výkonu, který nebyl vůbec dobrý. Béčko Hostouně má na jaře výsledky jako na houpačce, výhry střídají prohry a naopak. V prvních třech jarních zápasech si připsala výhru, remízu i prohru - 1:1 s Lány, prohra 2:0 ve Hředlích a 4:3 se Zavidovem. Následovala 2:1 prohra ve Lhotě a domácí vítězství 3:2 s Rakovníkem. A pak přišly dvě bezgólové remízy za sebou se Švermovem a Libušínem, které následoval obrovský výprask v Tuchoměřicích v poměru 9:1. Pak se hostouňští ale zvedli a ve dvou domácích zápasech za sebou udělali tři body - po výhře 3:1 s Lubnou a po kanonádě 8:0 nad Mšecí. Minulý víkend prohráli 2:0 v Braškově, což jim v konečném účtování přisoudilo 9. místo v tabulce s 33 body a negativním skóre 48:51. Hostouňští fotbalisté sezónu zakončí ve středu tabulky, ale i přesto se dá čekat, že nám poslední domácí utkání této sezóny v Agros Aréně znepříjemní.

Naši hráči si minulý zápas konečně zvedli pošramocené sebevědomí a v hezkém zápase přehráli Libušín. Nyní chceme navázat na tyto tři body dalším vítězstvím v zápase, který bude zároveň rozlučkou s touto sezónou a našimi diváky. Našim jednoznačným cílem je udržet domácí neporazitelnost, od čehož bychom se mohli odrazit do nové sezóny a zároveň poděkovat našim věrným fanouškům třemi body.

Všichni jste srdečně zváni na náš poslední mač, jehož výkop proběhne v neděli 18. června ve 13:00 v Agros Aréně.

Přejeme hezký víkend.