sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - Sokol Mšené lázně

Preview: TJ Sokol Vraný - Sokol Mšené lázně

13.8.2021

Tento víkend nás čeká poslední přátelský zápas letní přípravy, který odehrajeme se soupeřem, s jímž jsme uzavírali červnovou "přípravu před přípravou" - Mšené lázně.

Mistrovská sezóna sice začíná až za dva týdny, a sice v neděli 29. srpna domácím derby zápasem proti SK Zlonicím, nicméně nás čeká poslední přátelské utkání již tuto neděli. Důvodem je, že si příští týden dáme menší soustředění, které zakončíme sobotním dopoledním tréninkem a následným "teambuildingem" u rožnění prasátka, jež poskytne nejužší část vedení po uzavřené loňské sázce. Cílem je také nevystřílet veškerou munici v přátelácích a jít do sezóny pořádně nadržení na fotbal, tak snad se tento mistrně promyšlený tah vyplatí.

Jak bylo zmíněno, s naším nedělním soupeřem jsme se utkali již začátkem června, kdy jsme na jeho hřišti končili jarní část. V tropickém vedru jsme vyhráli 3:2 po gólech Krampery, Jeřábka a Luky. První dva jmenovaní by na zápas měli být opět připraveni, ačkoliv menší otazníček visí nad "Krampolem", který nenatáčí nové díly pořadu Nikdo není dokonalý, ale v nočních sobotních hodinách se vrací z dovolené v Chorvatsku. Měl tam však k dispozici spinningové kolo, tudíž by měl alespoň část tréninkové morálky dodržet i během sjíždění tobogánů v chorvatském aquaparku. Nezvěstný je druhým týdnem Luka, který neodpovídá na zprávy ani nezvedá telefony, takže zda se střelec krásné branky z posledního vzájemného klání vůbec ukáže zůstává zahaleno rouškou tajemství.

Více dovolenkářů hlásí návrat do tréninku, takže by nás mělo být v neděli podstatně více, než minulý týden v Černivi. Avšak otázkou je v jaké kondici se bude mančaft v neděli nacházet, jelikož v sobotu se koná nohejbalový turnaj v sousedních Jarpicích, kam se chystá značná část týmu a někteří hráči jsou mezi svatebními hosty na nedaleké svatbě. Bude zajímavé, jak se tito borci popasují s následným zápasem.

Nedělní výkop je znovu v tradiční letní čas 17:00. Těšíme se na vás v Agros Areně.

Přejeme klidný a pohodový víkend.