Anketa

Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Baník Švermov

Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Baník Švermov

11.11.2022

Na den přesně po třech měsících se znovu utkáme doma se Švermovem - tentokrát se však nejedná o přátelák, nýbrž mistrák, a navíc poslední v roce 2022.

13. srpna jsme od 17:00 přivítali v Agros Aréně TJ Baník Švermov v posledním přátelském utkání naší letní přípravy. Soupeř tehdy dorazil pouze v 11 lidech s jediným náhradníkem (brankářem), tudíž se úroveň zápasu a konečný výsledek 5:0 nedal brát nikterak v potaz. V tomto zápase se třikrát prosadil Kubík, na jehož góly budeme znovu spoléhat, a dvakrát Hrůnek, který měl v průběhu podzimu prapodivnou docházku, a uvidíme, zda bude na tento zápas vůbec připravený. Švermov se pohybuje v B třídě třetí sezónu a jeho současná pozice v tabulce koresponduje s předchozími finiši, kdy to také tahal okolo desátého místa. Nyní zastává stejnou pozici díky 13 vytěženým bodům, které si připsal za čtyři výhry - 3:0 se Zavidovem, 4:0 s Rakovníkem, 5:2 s Roztoky a 2:1 s Lubnou - a jedinou remízu 1:1 v Hředlích. Zajímavé je, že všechny vítězství přišly na domácím hřišti a venku získal Švermov pouhý bod, dá se tedy konstatovat, že mu venkovní zápasy příliš nevoní. A co teprv v naší svatyni u prasečáku, hm? Ofenziva tohoto mužstva patří s 16 vstřelenými brankami k jedné z nejhorších v soutěži, nicméně na tomto základě nesmíme našeho nedělního soupeře podcenit, a už vůbec ne díky výhře 5:0 v letním přáteláku.

Poslední tréninky tohoto roku proběhly v lepším počtu než v předchozích týdnech, soupiska se nám nerozsypala, byť to tak chvílemi na podzim vypadalo. V posledním domácím zápase tohoto roku chce náš tým předvést disciplinovanou a zodpovědnou hru směrem dozadu (nejlépe s čistým štítem) a směrem dopředu hezký kombinační fotbal s chladnokrevným proměňováním šancí - tedy to, co nás zdobí. Chceme z Agros Arény zachovat nedobytnou tvrz, kterou se prezentuje po celý podzim. Za rok 2022 jsme doma prohráli jediné utkání, a sice to poslední v Okresním přeboru, když už se většina týmu viděla v hospodě s pivem v ruce. Rozlučku máme tentokrát až příští týden, tudíž neočekáváme v neděli žádné podcenění, ale naopak vítězný výkon.

Všechny naše fanoušky a diváky srdečně zveme k poslednímu utkání v Agros Aréně v roce 2022. Přijďte se s našimi kluky rozloučit vítěznou děkovačkou.

Hezký svatomartinský víkend přejí

#VranýKoně 

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Tuchoměřice   36
     2.SK Braškov  31
     3.FK Hředle  29
     4.SK Baník Libušín  27
     5.TJ Sokol Vraný   24
     6.TJ Sokol Mšec  20
     7.SK Lány  19
     8.FC 05 Zavidov  18
     9.Sokol Hostouň "B"  18
   10.TJ Baník Švermov  13
   11.SK Lhota  9
   12.TJ Tatran Rakovník  7
   13.TJ Roztoky  6
   14.Baník Lubná  5


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie