sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Novoměstský Kladno

Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Novoměstský Kladno

8.4.2022

První domácí utkání jara je na spadnutí! Již tuto neděli se poprvé letos představíme v naší Agros Aréně, od 16:30 vyzveme Novo Kladno.

Podzim jsme začínali dvěma domácími zápasy po sobě, takže logicky jsme jaro museli začít dvěma venkovními. To je už minulostí, z dvou těžkých zápasů jsme si připsali důležitých šest bodů a nyní se konečně vracíme na domácí pažit. Tedy, on to pažit ještě zdaleka není, protože počasí nám moc nepřálo, a tak se prozatím nedají o bájném vranském trávníčku skládat básně. Stále je to však o fous lepší prostředí než kdekoliv jinde a naši borci poctivě dřeli, aby si na kdejakou nerovnost terénu ještě před výkopem zvykli.

Náš nedělní soupeř zastává pozičně střed tabulky, kdy do jara vstoupil nejprve porážkou v Libušíně a posléze vytěžil bod za remízu a následnou prohru na penalty proti Kročehlavům. Naše vzájemné utkání bylo na podzim odehráno v dopoledním čase 10:15, kdy jsme sice působili ospale a zbrkle, ale přesto jsme si připsali jednoznačné vítězství 4:0. Střelci z podzimu, dvougólový Kubík a Novák budou samozřejmě k dispozici, nicméně Volf se stále ještě nezotavil ze svého zranění a ještě to nějakou chvíli potrvá. Zajímavostí je, že na podzim se blýskl chycenou penaltou brankář Izera, který v tomto týdnu po tréninku čapání penalt trénoval - chce si tak uchovat statut penaltového fantoma, ale my mu k tomu, doufejme, nedáme příležitost.

Náš poslední zápas zanechal mnoho šrámů a podlitin na několika hráčích, kteří budou muset do zápasu nastoupit přes bolest a pod prášky, tak snad se nám během zápasu ještě více nerozsypou. Máme i některé návraty po nemoci, tudíž má trenér z čeho vybírat.

Výkop je od 16:30 a budeme rádi, pokud se na nás půjde podívat co nejvíce fanoušků. První letošní domácí zápas, chceme potvrdit svou pozici v tabulce a předvést dobrý výkon s dobrým výsledkem. A po zápase v hospodě můžeme kouknout na druhý poločas souboje sezóny Manchester City - Liverpool.

Budeme se na vás těšit!