sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Roztoky

Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Roztoky

6.4.2023

V druhém domácím zápase v řadě nás čeká další soupeř z chvostu tabulky, kterým jsou TJ Roztoky.

O Velikonoční neděli nás čeká další domácí zápas, který se naše vedení snažilo přesunout na pátek odpoledne, aby měli hráči krásný prodloužený víkend. Bohužel, kvůli neochotě soupeře se zápas odehraje v původním nedělním termínu, tudíž to na nějaké velké velikonoční dovolené nevypadá. S Roztoky jsme odehráli na podzim výhru 3:1 na hřišti, které nemělo absolutně žádné fotbalové parametry, avšak nacházelo se v krásném malebném údolí u řeky Berounky. Pažit v Agros Aréně dostal minulý týden taky pořádně zabrat a po celé ploše bylo několik děr - možná i proto měli v týdnu přijet trávníkáři z golfového centra v Beřovicích a trochu ho vylepšit. Uvidíme, třeba si místo fotbalu strčíme golf.

Roztoky začaly jaro prohrou na hřišti Lubné, což je poslalo v tabulce na předposlední místo. Avšak minulý týden zvládly domácí zápas se Lhotou a po výhře 2:1 se vyhouply zpět na 12. místo s 9 body a skóre 19:57. Náš nedělní soupeř má druhou nejhorší obranu v soutěži, čehož bychom chtěli využít a připsat si další povinné tři body. Kor v domácím prostředí.

Hráči Vraného dostali v zápase s Lubnou pořádně nakopáno a několik z nich si ještě dnes líže rány, avšak do neděle by snad měli být všichni v pořádku. Výkop zápasu je v 16:30.

Tímto bychom rádi pozvali fanoušky vranského fotbalu a fotbalu obecně na náš mistrovský zápas v Agros Aréně. Přijďte si dát pivo a klobásu před Velikonočním pondělím a podpořit ty naše hochy.

Hezké Velikonoce přejí