sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Sokol Lidice

Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Sokol Lidice

6.5.2022

Bez dvou dnů to bude měsíc, kdy jsme naposledy sehráli domácí utkání, a sice památné vítězství nad Novo Kladnem. Tuto neděli se o Den matek představíme na své půdě proti Lidicím.

Před dvěma týdny nám zápas zhatilo počasí a mač s Brandýskem byl odložen na středu 8. června od 18:00. V neděli nás tedy čeká teprve druhé domácí utkání a hostit budeme TJ Sokol Lidice. Fotbalisté Lidic se na jaře setkali s brilantní formou, ze šesti zápasů si připsali pět výher (jednu po penaltách) a prohráli pouze na hřišti Pozdně. Naposledy si z jejich horké půdy odvezly šestku Kročehlavy, a tato skvělá jarní forma jim pomohla vystoupat až na sedmé místo v tabulce. Na podzim jsme u nich vyhráli výsledkem 6:2, takže můžeme očekávat, že nám zkušení hráči z řad tohoto mančaftu budou chtít tuto porážku oplatit - a taky si zahrát pěkný fotbal na krásném hřišti.

Náš týden byl jako na houpačce. Nejprve to v úterý vypadalo, že nás trenér uběhá k smrti za malou tréninkovou účast, aby se nás ve čtvrtek sešlo snad 21 hráčů, což je rekord. Bylo to dáno i tím, že tři hráči z týmu slavili narozeniny a dva slušně vychovaní kluci přinesli vytříbený catering (panu Kejvalovi neděkujeme) a celý tým si po poctivém tréninku zaplácnul svá vysportovaná těla. Vlnu nadšení zvedl také návrat do tréninku nestárnoucího matadora Libora Volfa, jehož už zahojená ruka vypadá, jak kdyby se z "Volfika" stával Bíly chodec ze seriálu Hra o trůny. Jeho načasování na trénink plný jídla značí, že Libor je opravdu zkušený hráč a do druhé půlky sezóny se bude hodit jak hořčice k sekané.

V neděli se pokusíme pověsit další korálek na naší vítěznou šňůru a přiblížit se našemu cíli. Budeme rádi, poud nás přijdete podpořit. Výkop v 17:00 v Agros Aréně.