sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Sokol Mšec

Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Sokol Mšec

16.9.2022

Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Sokol Mšec

Po třech týdnech se vracíme do domácí Agros Arény, kde v neděli od 16:30 vyzveme Sokol Mšec.

Náš nedělní soupeř zažil vstup do sezóny opravdu turbulentní. V prvním zápase zvítězil na půdě Švermova 3:1, aby v následujících dvou mačích dostal nejprve doma bůra od Libušína, a posléze kotel 9:1 v Tuchoměřicích. 14 gólů ve dvou zápasech by položilo kdejaký mančaft, avšak Mšec se oklepala a minulý týden doma zdolala Lubnou. Se šesti body tak okupuje osmé místo tabulky s pouhou jednobodovou ztrátou na Vraný koně. Náš tým Mšec dobře zná, jelikož s ní už několik utkání sehrál - avšak naposledy v dávné sezóně 1.B třídy 2017/2018, ještě pod taktovkou bývalého trenéra Fujdiara a kapitána Libora Urbana, kterého jsme od té doby pomalu ani neviděli. Podzimní měření sil jsme ve Mšeci prohráli 4:1 a jarní odvetu v Agros Aréně jsme vyhráli až po penaltovém rozstřelu 4:3, kdy jsme se ale brzy dostali do vedení 3:0 zásluhou Jarába a Krampery, nicméně se nám tento příznivý stav podařilo prohospodařit. Z tehdejšího kádru zůstalo mnoho pamětníků této sezóny, jmenovitě Fedrhanc, Kubík, Jaráb, Jeřábek, Hanzlík, Novák a Krampera. U našeho soupeře jsme také podle soupisek a statistik našli cca 5 hráčů, kteří naše poslední vzájemné souboje pamatují.

Náš celek sužují zranění, to není žádná novinka. Tréninková morálka není ideální, to také není žádná novinka. Nicméně v úterý byl kvůli nízkému počtu lidí (snad 20 omluvenek) zrušen oficiální trénink a individuální přípravu si dali pouze stroje Kubík s Kostovčíkem. Čtvrteční trénink absolvovalo jenom 10 lidí, žádný brankář, tudíž naše vyhlídky směrem k neděli nejsou úplně růžové a budeme rádi, pokud se sejdeme v dostatečném počtu na zápas. Lehkou rekonvalescenci v podobě spinningu začal Volf, tak uvidíme, kdy bude schopen plně se připojit k mančaftu - sám to komentuje prognózou "do dvou týdnů max".

Byť naše docházka nebyla tento týden příkladná, tak doma chceme předvést dobrý výkon a potvrdit výhru z minulého týdne. Srdečně vás zveme na náš další domácí zápas v Agros Aréně, výkop v neděli 18. září v 16:30.

Přejeme pohodový víkend a na viděnou v neděli.