sokol-vrany.cz > Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Sokol Smečno

Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Sokol Smečno

15.10.2021

Čeká nás další zápas v Agros Aréně, kdy tuto neděli již od 15:30 změříme síly se smečenským Sokolem.

Až v neděli vyběhneme na vranský pažit, tak to bude už osm dní od posledního zápasu, což je v této sezóně zatím nejdelší časová prodleva. Během týdne počasí příliš nepřálo a my si tak mohli vyzkoušet tréninky v podmínkách, jaké otužují fotbalisty v Anglii. Sychravo, zataženo a silný déšť, chcete-li anglické počasí, mělo za následek menší účast na úterním i čtvrtečním tréninku. Dobrou zprávou je, že se už konečně po zdravotních lapáliích zapojil i Lukáš Košťák a v neděli by tak měl být trenérovi k dispozici. Během včerejšího tréninku dokonce ukázal i šlechetné srdce a řidičské dovednosti, když zmarem zmítané dívce pomohl přestěhovat almaru a následně vycouvat dodávku z krkolomné pozice. Kromě tedy obvyklých chybějících by měla být naše soupiska kompletní a připravena na nedělní mač před vranským publikem.

Náš smečenský soupeř se s deseti body zatím drží na desátém místě tabulky. Jeho sezóna je jako na houpačce, poněvadž každou výhru (především po penaltovém rozstřelu) následuje prohra. V posledním zápase však rozstříleli našeho nechvalného přemožitele Kročehlavy poměrem 6:1, tudíž je třeba být na pozoru. O to víc, pokud vezmeme v potaz náš poslední vzájemný zápas, který se odehrál před dvěma roky právě v Agros Aréně. Tehdy ve velmi nefotbalovém počasí a v okleštěné sestavě, kdy stopera hrál ještě náš bývalý kouč Fujdiar, jsme utrpěli porážku 4:1 v zápase, který Smečno kontrolovalo od první do poslední minuty. U této porážky bylo šest hráčů současného kádru, kteří tak budou mít jistě o extra motivaci postaráno. Stejně tak jako celý zbytek týmu, protože v domácím prostředí nebereme nic jiného než vítězství!

Přijďte se podívat na náš fotbal, dát si dobrou klobásku a pivko, jelikož sezóna se pomalu chýlí ke konci a nám už zbývají poslední tři domácí utkání. Neděle v 15:30 se vidíme.